1. Wycieczka do lasu


  Data: 07.08.2020, Kategorie: Hardcore, Nastolatki Oral Brutalny sex Sex grupowy Wielkie Kutasy, Wytryski Autor: wojtur24

  Rozstanie z Maćkiem Ola przeżywała bardzo boleśnie. Jednak nie było innego wyjścia. Chodzili ze sobą krótko - jakieś pół roku. On dwudziestoletni student a ona licealistka. Kilka razy chłopak próbował dobrać się do jej cnoty ale zawsze w ostatniej chwili dziewczyna, najbardziej chyba ze strachu, uciekała. Wreszcie pierwsza domówka w nowej szkole, z nowymi koleżankami i nagle Maciek gdzieś zniknął. Ola, która postanowiła, że właśnie na tej imprezce przezwycięży swoją obawę przed bólem i odda się pierwszy raz chłopakowi, rozglądała się za nim niecierpliwie. dziewczyna przygotowała się nawet do tego aktu dokładnie. Pierwszy raz w życiu ogoliła okolice swojej pizdeczki, pozostawiając zalotny trójkącik rudych włosków na wzgórku łonowym. Dokładnie obliczyła, że za trzy dni ma dostać okres, tak więc będzie mogła zgodnie z tym co wyczytała w internecie śmiało przyjąć całe nasienie do środeczka. Przed wyjściem włączyła półgodzinny film erotyczny z defloracją podobnej do niej aktorki i ostro palcowała swoją bardzo mokrą pisię. Cały czas wyobrażała sobie, że to Maćka kutas wędruje w jej śliskiej pochwie. Nawet doprowadziła się w ten sposób do orgazmu. I nagle wszystkie te plany i przygotowania runęły jak domek z kart. Poszła do ubikacji a potem do łazienki żeby umyć ręce i przeżyła szok. Na pralce automatycznej siedziała z szeroko rozrzuconymi nogami jedna z jej nowych koleżanek. Między jej udami ostro poruszała się do przodu i do tyłu goła dupa Maćka. Ola stanęła jak wryta.
  
  - To ...
  ... ty..., ty tu... - zaczęła się jąkać.
  
  Szybko odwróciła się i ze łzami w oczach wybiegła w samej tylko sukieneczce z imprezy. Całe szczęście była to ciepła wrześniowa noc. Nawet nie zauważyła kiedy znalazła się w domu i z głową w poduszce cicho łkała. Wtedy to właśnie postanowiła, że już nie będzie zwlekać i odda swoją cnotę pierwszemu facetowi, który tylko się nadarzy.
  
  Ola jest dziewczyną bardzo ładną. Jeszcze w gimnazjum oglądali się za nią niemal wszyscy nauczyciele i koledzy. 176 cm wzrostu, 52 kg wagi. Długie, puszyste, rude włosy okalały bardzo ładną i kuszącą do całowania twarzyczkę. Duże brązowe oczy z pięknie wypielęgnowanymi brwiami i długimi rzęsami. Ładny, lekko zadarty i piegowaty nosek i wreszcie piękne, pełne, zmysłowe usta. Pomimo młodego wieku natura nieźle ją już wyposażyła. Ślicznie kobieco zaokrąglone już piersi o miseczce wielkości B, głębokie wcięcie w talii, uwypuklające cudowny kształt jej krągłej pupy i wreszcie długie i proste nogi, z pełnymi, ślicznie umięśnionymi udami u góry zakończonymi leciutkim rozwidleniem, w którym umiejscowiła się jej cudowna, różowiutka pizdeczka, która jak już wiecie do tej pory gościła jedynie jej paluszki. Płaski brzuszek z kształtnym pępuszkiem, w którym wpięty był błyszczący cekinek, był zdecydowanie jednym z ulubionych miejsc dla języka i ust Maćka.
  
  "Kurwa. Znowu ten Maciek" - pomyślała - "Muszę szybko coś zrobić żeby się od niego uwolnić."
  
  Nie przypuszczała, że może to nastąpić tak szybko.
  
  Była połowa ...
«1234...»