1. Biuro: Po godzinach


  Data: 14.08.2020, Kategorie: Dojrzałe Fetysz Autor: luccan

  W Twoim biurze nie było już nikogo, gdy wszedłem. Zauważyłem od razu Twoje oczy... Mówiły: Chodź, usiądź obok mnie!...
  
  Nie wahałem się ani chwili. Odsunąłem krzesło i zająłem miejsce przy Tobie.
  
  Byłaś ubrana w szarą bluzkę z dekoltem i czarną spódnicę z elastycznego materiału. Na nogach miałaś czarne botki na wysokim obcasie. Czułem zapach Twoich perfum i pożądania. Kiedy zająłem miejsce Ty wskoczyłaś mi na kolana. Chwyciłaś mnie za głowę i dopadłaś moje usta. Wiedziałem, że to jest dopiero początek. Złapałem Cię za uda, a potem dłońmi chwyciłem Twoją pupę. Wstałem podnosząc Cię ze sobą. Szybkim krokiem doszedłem do ściany. Przycisnąłem Cię do niej i ustami zacząłem chłonąć Twój dekolt. Zjeżdżałem po szyi, całując każdy centymetr Twojego ciała.
  
  W pewnym momencie powiedziałaś:
  
  - Postaw mnie...
  
  Gdy to zrobiłem, swoją dłonią dotknęłaś mnie w miejscu mojej męskości. Sam czułem, że to najwyższa pora, ale Ty doskonale o tym również wiedziałaś. Rzuciłaś mnie na krzesło, które stało nieopodal. Podeszłaś do mnie, nachyliłaś się, patrząc mi w oczy, rozpięłaś rozporek zwinnym ruchem. Przyciągnąłem Cię bliżej do siebie, dotykając Twój tyłeczek. Nagle poczułem, że on znalazł się w Twojej dłoni. Trzymałaś go chwilę, a potem zaczęłaś poruszać dół-góra. Czułem Twoją piękną dłoń, która ścisnęła go mocno i poruszała nim. Szybkim ruchem podciągnąłem Ci spódnicę, odkrywając cudowną pupę. Zaczęliśmy się całować, a Ty przez cały czas pieściłaś mojego przyjaciela dłonią.
  
  W pewnym ...
  ... momencie wstałem, odsuwając Cię subtelnie od siebie. Dosłownie na moment musiałem złapać oddech, bo było tak cudownie. Zaraz też przyciągnąłem Cię do siebie, łapiąc Twój goły tyłeczek i ściskają go w moich dłoniach. Twoje majteczki po chwili zsunęły się na uda odsłaniając Twoją rajską wyspę.
  
  Zarówno u Ciebie jak i u mnie ochota teraz zaczęła dominować nad racjonalnym myśleniem. Chwyciłaś go z powrotem w dłoń, sprawiając że stał się twardy i gorący. Ja w tym samym momencie masowałem Twoją różową szparkę. Po chwili spróbowałem i włożyłem tam palca. Zamknęłaś oczy, a ja powoli zacząłem poruszać. Twój oddech stał się szybszy i głośniejszy. Oboje czuliśmy, że już czas.
  
  Odwróciłaś się do mnie wypinając ten seksowny tyłeczek. Wiedziałem, że jesteś gotowa, więc w ciągu chwili znalazłem się w Tobie. Stałaś wypięta, opierając się rękami o blat biurka. Nogi miałaś rozstawione, odwróciłaś głowę w moją stronę:
  
  -Dawaj, Przyjacielu. Chcę go bardzo! Teraz!...
  
  Wszedłem bez najmniejszego oporu. Byłaś wilgotna i gorąca. I tu i teraz chciałaś tylko mnie. Chwyciłem Cię dłońmi za biodra i przyśpieszyłem ruchy. Twoje jęki wydobywały się coraz częściej. Czułem, że zaraz dojdziemy, dlatego wyszedłem na moment. Podsunąłem Ci mojego przyjaciela i nie mogłem uwierzyć. Chwyciłaś go dłonią, a zaraz potem objęłaś ustami. Patrzyłaś na mnie i połykałaś go w całości. Tego nie przewidziałem... Mój kciuk znalazł się pomiędzy Twoimi nogami i zaczął masować łechtaczkę. Teraz było Ci naprawdę dobrze. ...
«12»