1. Wybacz mi, przyjaciółko


  Data: 18.08.2020, Kategorie: Creampie, Hardcore, Nastolatki Oral Autor: lili23, Źródło: Pornzone

  Pewnych wakacji, mając zaledwie 17 lat poprosiłam rodziców bym mogła spać u mojej przyjaciółki. Zgodzili się ponieważ znali Anie ( przyjaciółka), wiedzieli, że jest rozsądna i poukładana. Znali również jej rodziców. Ania mieszkała pod miastem, miała duży dom wręcz ogromny i piękny ogród.
  
  Szczęśliwa doczekałam się w końcu weekendu, z rana spakowałam coś do spania, bieliznę i dużo energii. Mój tato odwiózł mnie, ponieważ stwierdził, że jego córka nie będzie się tłukła całe miasto sama. Wiem przewrażliwiony trochę jest.
  
  Dojechałam. Ania wybiegła do mnie i zaczęła od razu opowiadać co będziemy robić. Może to trochę głupie,ale my z Anią postanowiłyśmy że wtedy nie mówimy o chłopakach ani o nieudanych randkach.
  
  Ugotowałyśmy obiad, wymoczyłyśmy się całe popołudnie w basenie.
  
  - Wiesz, ale mój tata wraca dzisiaj od babci. Ale powiedział, że nie będzie nam przeszkadzał. - powiedziała trochę zakłopotana jak będzie moja reakcja
  
  - Nie ma problemu. A mama?
  
  - Mama jeszcze tydzień jest na tym szkoleniu w Brukseli- odparła
  
  Po jakimś czasie przyszedł jej ojciec, przywitał się i nie mógł wyjść z podziwu jak urosłam. Zawsze był zabiegany i nie spotykaliśmy się kiedy byłam u Ani.
  
  Po południu zagrzmiało i zaczęła padać i padać. Włączyliśmy telewizor. Ojciec Ani przygotował kolację.
  
  - Tato przecież ty nie gotujesz? - dziwiła się Ania
  
  - Zawsze trzeba próbować, no jedzcie . Smacznego! - odparł z uśmiechem
  
  Zauważyłam, że co jakiś czas obserwuje mnie kątem oka. ...
  ... Pomyślałam : masz koszulkę na ramiączkach i szorty, nie dziw się.
  
  Potem poszłyśmy od pokoju i rozmawiałyśmy o naszych sprawach. W końcu Ania stwierdziła, że idzie spać. Ja jednak nie mogłam usnąć. Nigdy nie mogę zasnąć pierwszej nocy w obcym miejscu. Po cichu wymknęłam się kuchni po szklankę wody albo mleka, czegokolwiek by tylko spać mi się zachciało. Będąc w kuchni zauważyłam światło telewizora w salonie. Zerknęłam a tam w fotelu siedział tata Ani, bez koszulki w samych bokserkach i pił piwo. Jak na faceta blisko pięćdziesiątki nie wyglądał źle. Tors i brzuch były zarośnięte,a ciało miał wyćwiczone. Szpakowaty przystojny mężczyzna w średnim wieku. Zauważył mnie
  
  - Śmiało, nie możesz spać? Może piwko? Śmiało nie wstydź się! - zachęcał bym siadła na kanapie
  
  - Nie nie lubię piwa, nie będę przeszkadzała panu. Szłam do toalety... - zaczęłam kłamać
  
  - Łazienka jest też na piętrze, wejdź.
  
  Weszłam cała czerwona, że kłamałam. Widziałam że się uśmiechnął. Zaczęliśmy rozmawiać...I tak od słowa do słowa wstał z fotela usiadł obok mnie na kanapie i położył rękę na moim udzie.
  
  - Wiesz piękna dziewczyna z Ciebie wyrosła. Te oczy...
  
  - No wie pan bardzo mi miło... - nie dokończyłam bo przystawił palec do moich ust i szeptem powiedział
  
  - Ciii... - zaczął mnie całować
  
  Włożył rękę pod bluzeczkę, napierając na mnie całował namiętnie. Przez chwilę było mi tak dobrze, lecz w końcu ocknęłam się i odparłam go.
  
  - Nie podoba Ci się? Nie robiłaś tego? - wypytywał z lekką ...
«123»