1. Romantyczny wieczor


  Data: 18.08.2020, Kategorie: Lesbijki Autor: Palacz ~

  Gdy tylko wybiła godzina dziewiętnasta, zadzwoniłam po taksówkę i zaczęłam pakować swoje rzeczy. Praca skończona, lokal posprzątany, czas do domu, gdzie czeka cały mój świat. Kobieta którą poznałam około pięciu miesięcy temu. Anna była moją bratnią duszą, miłością mojego życia. Po pół godzinnej podróży wysiadłam z auta i ruszyłam w stronę drzwi. Wsunęłam klucz w zamek, przekręciłam po czym pchnęłam wchodząc. Po chwili byłam już w salonie. Od razu zauważyłam jej postać. leżała na kanapie czytając książkę.
  
  Podeszłam i przytuliłam się do niej, uśmiechnęła się po czym szybko pocałowała. Oddech mi przyspieszył. Zsunęła mi spodnie wraz z majtkami , po chwili znikł mi też stanik, pozostałam w cienkiej koszulce. Gdy zrozumiałam co dziewczyna ma na myśli, zaczęłam rozpinać guziki od Jej bluzki, ona pieściła moje piersi. Potem przeniosła dłonie na uda. Rozchyliła je i dotknęła mojego drżącego punktu, który czekał na jej zwinne palce. Umm, Ja to jednak mam szczęście!
  
  Ania objęła mnie ramionami i położyła swoje szczupłe, zwinne palce na mojej pupie. Poczułam jej długie, ostre paznokcie przez cienki materiał koszulki. Przysunęłam sie bliżej. W blasku księżyca zobaczyłam, jak nasze piersi ocierają sie o siebie bezwiednie. Uniosłam głowę i mój wzrok spotkał jej głębokie, błękitne, wpatrujące sie we mnie oczy. Przymknęła powieki i nasze usta zetknęły się. Na początku był to łagodny, kobiecy pocałunek. Słodki i czuły. Nagle poczułam, jak napiera na moje usta gorącym językiem. ...
  ... Chwyciła mnie za piersi i drżąc na całym ciele, zaczęła je masować.
  
  -Kotku? Wszystko w porządku?
  
  - Cicho? szzzz? wiem, nic nie mów, nic nie mów... - Nie potrafiłam się opanować. Zdjęłam ramiączko z jej stanika i zaczęłam całować piersi. Przesuwałam mokrym językiem po brodawkach, aby stały sie twardsze. Nie przerywając pieszczot naciągnęłam kołdrę na jej nagie ramiona.
  
  - Jeszcze! - krzyknęła. Odrzuciła głowę do tyłu i zamknęła oczy. Zwilżyła językiem wargi. - Proszę! - już niemal krzyczała. Chwyciłam jej dłoń i włożyłam ją między swoje uda. Znowu poczułam na skórze jej ostre paznokcie. Swoją rękę włożyłam między nogi swojej kobiety. Otworzyła szeroko oczy i przytuliła się do niej, delikatnie przesuwając ją wyżej. Pocałowała mnie w usta. Mocno i namiętnie. Drżałyśmy. Jestem pewna że nie z zimna. Zanurzyła palce w mojej pisi.
  
  - Wiedziałam - wyszeptała z satysfakcją - jesteś tak samo mokra jak ja!
  
  Zaśmiałam się gotowa aby włożyć palce i sprawdzić, czy mówi prawdę. Jej wargi były ciepłe i mokre. Przesunęłam palcami parokrotnie w górę i w dół. Jęknęła. Uciszyłam ją kolejnym pocałunkiem. Naprawdę nie wiem, co mnie wtedy opętało. Ale nie chciałam tego przerywać? Rozebrałam nas i mimo chłodu odkryłam jej ciało, aby przyjrzeć mu sie w świetle księżyca. Było piękne. Przypominało hebanową rzeźbę. Ania miała długie, kształtne nogi i wąskie biodra, które teraz unosiła niecierpliwie. Malutkie gniazdko było rozchylone i lśniące. Różowa łechtaczka nabrzmiewała w oczekiwaniu na ...
«12»