1. Impreza Halloween i powrót do domu cz1.


  Data: 19.08.2020, Kategorie: Podglądanie Hardcore, Autor: TheRedLabel, Źródło: xHamster

  Hej jestem 23 letnią niską szczupła blondynka mam blada cerę niebieskie oczy razem z niskim 158 cm wzrostem przyszły mi małe piersi rozmiaru B ale byłam z nich bardzo zadowolona. Była to noc Halloween razem ze znajomymi jak co roku zrobiliśmy imprezę u jednego z nich , a w tym roku Padło na Piotrka. Oczywiście każdy obowiązko miał być przebrany , ja dosyć długo myślałam za co mogła bym się przebrać nie chciała aby ten strój był typowy Jak np policjanta lub uczenic albo jakieś króliczki. W końcu wpadłam na pomysł storoju w stylu pin up girl. Kupiłam wszystkie niezbędne części garderoby do tego i zacząłem przygotowania. Czerwona luźna spódniczka w białe kropki , która początkowo sięgała mi do kolan ale postanowiłam dodać jej pikanterii i trochę ją skróciłam. Na górę biały top z wycięty dekoltem zapinany u góry na 3 guziki no i oczywiście fryzura i makijaż w stylu lat 50 a do kompletu czarna bandana . Po przymierzeniu tak skompletowanego stroju zbyt odznaczał się czarny stanik, niestety miałam same ciemne kolory bielizny więc koniec końców zaszalałam i zrezygnowałam ze stanika.Idąc ta drogą pomyślałam aby założyć bardzo skąpe stringi ,które ledwo zasłaniają moją cipkę, jeszcze tylko buty i jestem gotowa. Wybór butów też nie był łatwy ale z racji przewidwyanych tańców wybrałam czarne conversy. Ostatnie poprawki makijażu,usta na czerwono ,telefon do przyjaciółki i ruszamy na imprezę.
  
  Spotkałam się z moją przyjaciółką Magda pod jej domem miał nas na imprezę podrzuci jej starszy ...
  ... brat.Magda była moja rówieśniczka i przyjaciółka od dziecka. Wzrostowo jesteśmy takie same ale jej włosy są czarne i ma większe cycki niż ja z czego jest bardzo dumna w tym roku przebrana była za zakonnice.Krótka wersja typowego stroju zakonnicy i czarne pończochy które uzupełniały szpilki wprawiała w podniecenie.
  
  Czekaliśmy przy aucie na jej brata który szukał czegoś jeszcze w domu wiec mieliśmy chwilę czasu jeszcze.
  
  M:Ładny strój Elcia zaszalałaś w tym roku.
  
  E:Dzięki ty też widzę poszalałaś.
  
  M:Tak sądzisz? To pokażę ci coś jeszcze
  
  Magda obróciła się do mnie tyłem u chwyciła swoją spódniczkę i ją podniosła do góry.Moim oczy ukazał się jej goły tyłeczek.
  
  E:Co tyyy bez majtek idziesz?
  
  M:Tak, stanika też nie mam
  
  E:Zwariowałaś?
  
  M:A ty niby co sama mi pisałaś w wiadomościach że idziesz bez stanika i te skąpe stringi zakładasz, szczerze mogłabyś ich nawet nie mieć bo nic praktycznie nie zasłaniają.
  
  E:No może masz rację ale majtek nie zdejmę.
  
  M:Mi lepiej bez po za tym mam ochotę trochę zaszaleć i dać dupy Dawidowi jak się uda.
  
  E:Haha szalona
  
  M:A ty masz zamiar poszaleć?
  
  E:Nie, idę tylko potańczyć i się napić
  
  M:Zobaczymy
  
  Magda puściła mi oczko i uśmiechnęła się w sposób który mógł się wydawać podejrzany.
  
  Nasza rozmowę przerwał jej brat który w końcu łaskawie zjawił się aby nas zawieść.W drodze na imprezę pytał czy mamy jak wrócić bo jego potem nie będzie ale z tym nie było problemu bo miał nas odebrać Kamil który nie mógł z nami iść ...
«1234»