1. Ja, moja córka i przyjaciółka


  Data: 24.08.2020, Kategorie: Lesbijki Sex grupowy Dojrzałe Autor: mareczek1234

  Witam wszystkich. Dziś chce się podzielić z Wami historią, którą przeżyłam całkiem niedawno. Mam na imię Anna, mam 39 lat. Jestem niewysoką brunetką z długimi włosami, dość dużym biustem i całkiem kobiecymi kształtami. Jednak pomimo swoich atutów mój były narzeczony okazał się zwykłym frajerem. Kiedy dowiedział się, że zrobił mi dziecko, spakował manatki i uciekł do Anglii. Miałam wtedy dopiero 19lat. Na szczęście moja mama i tata dużo mi pomogli w wychowywaniu małej Natalii i dziś razem z moją córką mieszkamy razem w jednym ze Szczecińskich osiedli. Po jej urodzeniu miałam kilka przelotnych znajomości, ale nie spotkałam odpowiedniego faceta. Później zrezygnowałem ze spotkań z mężczyznami i wolne dni i weekendy spędzałam ze swoją najlepsza przyjaciółką Basią. Ona była moją rówieśniczka, po rozwodzie i nie miała dzieci. Była wysoką, szczupłą, bardzo atrakcyjną blondynką. Przez ostatni czas bardzo się do siebie zbliżyłyśmy i oprócz przyjaciółek zostałyśmy swoimi kochankami. Ten układ bardzo nam odpowiadał. Zero stresu i zobowiązań, a seks z nią był wspaniały.
  
  Tego dnia umówiłam się z nią na wino i babskie pogaduchy, a razem ze mną była też Natalia. Około godziny 19 usłyszałam dzwonek do drzwi.
  
  -No cześć kochana – powiedziała do mnie na przywitanie Basia. – Pięknie wyglądasz.
  
  -Ty również – odparłam.
  
  -Ale widzę, że i tak nie przebijemy swoim wyglądem Natalii – skomentowała jej ubiór.
  
  Fakt Natalia wyglądała dziś bosko. Ubrała czarną mini spódniczkę i top na ...
  ... ramiączkach w kolorze intensywnego srebra. Dodała długi naszyjnik i kilka bransoletek na nadgarstek. Ja ubrałam ciemno niebieską sukienkę sięgająca nad kolano i czułam się w niej bardzo seksi. Basia ubrała natomiast czerwoną spódniczkę i t-shirt w kremowym kolorze. Wszystkie wyglądałyśmy dziś jak milion dolarów. Usiadłyśmy na kanapie przy kawowym stoliku i zaczęłyśmy wieczór od nalania sobie po kieliszku wina. Czas leciał bardzo przyjemnie. Gadałyśmy o związkach, facetach, modzie. Takie babskie rzeczy. Jako, że tyle czasu spędzam ze swoją córką Natalia wie o moim związku z Basią. Nie mamy przed sobą tajemnic i bardzo sobie ufamy.
  
  -Jednak faceci to świnie, nigdy ich nie zrozumie – powiedziała Natalia. – Pamiętasz mamo, tego Patryka którego kiedyś Ci przedstawiłam? Ostatnio powiedział mi, że moja cipka dziwnie wygląda! Miałam przed nim trzech facetów i żaden nigdy nie narzekał a ten cham przy pierwszym stosunku wyleciał z takim tekstem! – coraz bardziej irytowała się Natalia.
  
  - Co za cham! – rzekła Basia. – Co on sobie wyobrażał, jestem pewna, że Twoja piczka wygląda normalnie i nie jeden facet marzy o takiej dziewczynie jak Ty.
  
  Natalia była bardzo atrakcyjną młodą kobietą. Nieco wyższa ode mnie, miała długie włosy opadające na ramiona, śliczne niebieskie oczy, piękną cerę, a po mnie odziedziczyła spory biust i jędrne pośladki. Byłam dumna ze swojej córki.
  
  - Ja też nie uważam, że ze mną jest coś nie tak, ale wiesz, przez takich można się nabawić kompleksów.. – rzekła ...
«1234»