1. Seks z d**gą parą


  Data: 24.08.2020, Kategorie: Masturbacja Podglądanie Sex grupowy Autor: grzegorzac, Źródło: xHamster

  ... zabrał, wparował w nią jak kamikadze :)), patrzyłem jaka była reakcja Ani, ale negatywnej nie było, tylko zmartwiło mnie to że za ostro ją
  
  pieprzył a ona nie lubi, ale nie protestowała a ja w ziołem się za Monikę, chciałem spróbować jej soczków i usiadła cipką na moich ustach, byłem już podniecony, spijałem jej soki ale chciałem więcej i powiedziałem do niej popuść moczu
  
  niech cieknie, chce smakować i to zrobiła, popuściła, smakowało mi, za chwilę na moją sterczącą pałę usiadła i ujeżdżała wręcz galopowała.
  
  Popatrzyłem na Anię co ona robi a ona facetowi robiła loda, lizała mu jajka, gdy zmienialiśmy pozycję z Moniką to do Ani mówię a może chcesz dwa kutasy w sobie a ona że tak i bardzo chce ( bo jeszcze nigdy nie miała, oprócz wibratora)
  
  kolega też z chęcią ale ja od razu że jestem jej facetem to jestem w cipce, a on w d**gą dziurkę, on się położyłem wbił jej penisa w tyłek a ja w cipkę wszedłem, wrażenie superowe, czułem cipkę i tego kutasa kolegi.
  
  Potem to powtórzyliśmy to z Moniką, teraz ja wszedłem w tyłek co nie lubię, od czasu jak z jedną panią ubrudziłem sobie kutasa a potem pościel gównem ale było przyjemnie.
  
  Finał był taki że oboje staneliśmy przed naszymi paniami a one nam na zmianę obciągały kutasy, doszedłem pierwszy obie spijały spermę a potem kolega. Po zakończeniu i wzięciu prysznica, udaliśmy się do swojego pokoju.
  
  W pokoju małe zaskoczenie słowne, Ania powiedziała mi wprost że już jest pewna że ją zdradzam, skąd ona to wie tego nie wiem, kłótni nie było i jak na razie jesteśmy jeszcze razem.
«12»