1. Podanie od cwela


  Data: 26.08.2020, Kategorie: Geje Autor: RuOb

  Tym razem prawdziwe, choć nie do końca opowiadanie.
  
  Jakieś 2 tygodnie temu na portalu randkowym dla gejów zagadał do mnie chłopak. Mieszka daleko ode mnie, a teraz w ogóle bardzo daleko. Normalnie nie wdaję się w rozmowy z kimś kogo nie mam w zasięgu i nie wiem kiedy będę mieć. Ale ten potrafił mnie sobą zainteresować. Ogólnie rozmowa w klimatach dominacji, fantazje, doświadczenia. W końcu rozmowa na tyle się rozkręciła, że kazałem mu napisać podanie o przyjęcie na służbę. Oto co otrzymałem:
  
  Szanowny PANIE.
  
  Ja Damian pokornie i z najwyższym szacunkiem zwracam się do PANA z prośbą o przyjęcie mnie do siebie na służbę, jako swój osobisty niewolnik. Poniżej przedstawię motywacje i umiejętności na tą pozycję.
  
  Jeżeli chodzi o podstawowe dane to mam 25 lat, 178 cm wzrostu i ważę 65 kg. Mam rude włosy, nie tylko na głowie, ale również na innych częściach ciała. do tego dość pokaźnych rozmiarów wystający tyłek. Już od najmłodszych lat przejawiałem tendencje do bycia uległym, takie też są moje doświadczenia seksualne. Posiadam umiejętności poparte dość dużym doświadczeniem związane z uwielbieniem dla stóp. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem zdjęcie PANA stóp od razu wiedziałem że chcę przed PANEM klęknąć by z najwyższą czcią, uwielbieniem i pokorą móc całować, a potem lizać PANA buty, zębami rozsznurować a następnie ściągnąć, wąchać je w środku. Ściągnąć zębami skarpety (później je mogę aportować jeżeli Pan chce) ...
  ... następnie dokładnie wylizać (między palcami również) PANA stopy po trudach całego dnia. Masować je dłońmi i językiem, ssać i całować. W momentach odpoczynku największą nagrodą będzie dla mnie służyć PANU jako podnóżek. Masaż dłońmi i językiem dotyczy innych części ciała PANA, które ja jako przyszły PANA niewolnik traktuje z największą czcią i uwielbieniem. PAN jako mój właściciel ma prawo w każdej chwili włożyć i ruchać zarówno mój tyłek jak i usta. Ja jako przywilej traktuje lizanie i ssanie pana jaj, PANA penisa. Połykam każdy PANA wytrysk, i zlizuje PANA spermę jeżeli wytrysk nie miał miejsca w moich ustach. Nie mam zbyt dużego doświadczenia jeżeli chodzi o pissing, jednak jako PANA własność czuje się zobligowany do picia, proszę jednak w tym wypadku o cierpliwość i wyrozumiałość. Moje ciało jest PANA więc jestem gotów przyjmować od PANA lanie. Oprócz zadowalania seksualnego, mogę służyć PANU jako osobisty niewolnik i sługa. Gotować, podawać posiłki i napoje, sprzątać, dowolnie do dyspozycji PANA.
  
  Nie oczekuje fizycznego zadowolenia seksualnego, największą przyjemnością i dumą będzie dla mnie możliwość służenia PANU. Jedyne o co proszę o odrobinę czułości z PANA strony, jako wyraz zadowolenia z mojej służby; np. jakaś pochwała słowna, głaskanie itp., wg łaskawego uznania PANA.
  
  Mam nadzieje ze udało mi się choć trochę przekonać Pana do siebie.
  
  Z najwyższymi wyrazami szacunku
  
  Damian
  
  Przyjąć na służbę, czy nie.. 
«1»