1. Nieoczekiwana zamiana żon. Cz. 1. Wprowadzenie.


  Data: 28.08.2020, Kategorie: Anal Hardcore, Podglądanie Autor: K_R_I_S, Źródło: xHamster

  ... których byłem przyzwyczajony, a które ewidentnie podniecały mojego kumpla.
  
  - Fajna ta twoja żona. Kręcą mnie takie niedostępne sztuki – stwierdził Tomek.
  
  - Taaa, fajna, ale strasznie nerwowa jak widziałeś. – odparłem.
  
  - Spoko. Nie przejmuj się. „Wymieszamy składy” to jej się zacznie podobać.
  
  W dobrych humorach wróciliśmy do pokoju. Tatiana i Ania od razu poszły do swoich osobnych sypialni. My z Tomkiem postanowiliśmy napić się jeszcze po kolejce w salonie. Nie było jeszcze bardzo późno gdy postanowiliśmy jednak zakończyć imprezę i położyć się jednak spać gdyż na d**gi dzień rano mieliśmy zaplanowaną wycieczkę po okolicy.
  
  Wróciłem do sypialni, Tatiana już była obrażona, leżała do mnie tyłem udając, że śpi. Podszedłem do niej i zaczęliśmy rozmawiać. Tłumaczyłem jej, że jesteśmy na wakacjach, że nie ma się co spinać, że żarty o seksie wszystkich śmieszą tylko ją oburzają, że trzeba się wyluzować i takie tam… Po godzinie gadania niechętnie przyznała mi rację i stwierdziła, że idzie wziąć prysznic. Gdy uchyliła drzwi od sypialni usłyszeliśmy charakterystyczne mlaśnięcia i pojękiwanie.
  
  - Chodź tu szybko! - powiedziała. Przecież oni pieprzą się w salonie!
  
  - No i? – zapytałem.
  
  - Jak ja mam teraz iść do łazienki?
  
  - Normalnie. Przecież nie robią nic nienaturalnego. Jeśli nie chcieli żebyś ktoś ich przyłapał poszliby do swojej sypialni.
  
  Oboje stanęliśmy za uchylonymi drzwiami i patrzeliśmy na Anię i Tomka. Leżeli na kanapie w pozycji 69. Ona obciągała mu ...
  ... szybko i miarowo w momencie gdy on lizał jej cipkę. Wreszcie mogłem nacieszyć się widokiem tej młodej suczki, którą dotychczas tylko sobie wyobrażałem jak może wyglądać nago. Leżała tuż przede mną z wypiętym i uniesionym do góry tyłeczkiem. Lekko rozchylone nogi dawały miejsce do idealnej penetracji językiem. Była wygolona do zera, ani jednego włoska. Obie jej dziurki były mokre i ociekające soczkami. Różowiutkie wargi delikatnie muskane jego językiem powodowały dreszcz rozkoszy i subtelne postękiwanie które można było słyszeć u nas w pokoju. Jednocześnie Ania obciągała jego długiego ale niezbyt grubego kutasa. Wchodził w jej usteczka bez problemu. Jej usta połyskiwały od śliny a po jego kutasie też płynęła cienka strużka połyskującej substancji.
  
  Tatiana stała przede mną w samych majtkach i staniku. Przyglądała się uważnie, już nic nie mówiła, nie komentowała. Od czasu do czasu słychać było jak przełyka ślinę. Czułem, że ją to podnieciło więc postanowiłem wykorzystać sytuację. Wziąłem ją za rękę i położyłem jej dłoń na moim kroczu. Przez bokserki mogła poczuć mojego nabrzmiałego kutasa. Myślałem, że się oburzy i nie będzie chciała nic zrobić, a tymczasem chwyciła go mocno i zaczęła miętosić przez spodenki. Jednocześnie moja ręka wylądowała na jej tyłku. Odsunąłem majteczki i od razu zanurzyłem palec w jej mokrej cipce. Jęknęła z rozkoszy i odruchowo odchyliła głowę do tyłu wypinając tyłeczek jeszcze wydatniej. Nawet nie wiedziałem kiedy moje bokserki znalazły się wokół moich ...
«1234...»