1. Troje za i ja.


  Data: 04.11.2019, Kategorie: Sex grupowy Twoje opowiadania Autor: Tomus

   Lubie się od czasu do czasu, porządnie poruchac. Lubię i sprawia mi to przyjemność. Lubię gdy mnie bzyka porządny kutas. Ale tego co się stało, w tamto popoludnie, nie prze widziałam i nawet, tego nie planowałam.
   W zasadzie nic by się nie wydarzyło, gdyby nie to, ze do mojego syna wpadło dwóch jego znajomych. Nie znałam ich, ale też nie miałam prawa, mu czegokolwiek zabraniac. 
   Siedzieli w pokoju syna, a ja zamierzała, zanieść im ciasto domowej roboty. Byłam już przy jego drzwiach, gdy usłyszałam, że rozmawiają o mnie. 
   Róż poznałam głos jednego z tych jego kolegów Artura. Usłyszałam, jak mówi do mojego syna, że ma całkiem atrakcyjna, mamę. Ten drugi, Michał dodał, że mam całkiem nie źle cycki i niczego sobie dupe. Jakby tego było mało, Artur, do rzucił, że on by już wiedział, co zemna zrobić i jakby się zemna zabawil.Zdziwilam się, bo mój syn, stwierdził, że czasem żałuję, że jestem jego matka, bo inaczej już dawno by mnie bzykal.
   Chciałam wejść i dać im do zrozumienia, że wszystko słyszałam, ale nie zrobiłam tego. Uśmiechnęłam się sama do siebie nie samą myśl o tym, że mogłabym się z nimi bzyka. Z całą trójką, bo i syna w to wliczając. 
   Odetchnelam i zamiast do pokoju syna, poszłam do swojego pokoju. Przebralam się. Dla nich się Przebralam. Założyłam najkrótsza sukieneczke, jaką tylko miałam i zadowolona z siebie wyszłam. 
   W tym samym momencie z lazienki wyszedł Artur i prawie się z sobą zderzył smycze. Banał przepraszam, ale widziałam, że gapiów się na ...
  ... moje cycki. Na moje uda. 
   Przysunelam się do niego i zapytałam szeptem, czy chciałby mi wsadzić swojego kutasa, w cipke. Nawet dotknęła jego spodni i czułam, że mu stoi. 
   Odpowiedział, że ma ochotę to zrobić, od pierwszej chwili. Gdy mnie tylko zobaczył. Przycisk mnie do ściany, a jego ręce powedrowaly w dół. Najpierw na uda, potem na mój tylek. Jęk Ela cicho, bo wrócił jedna Reka do uda i zaczął piescic swoimi paluszki moja cipke. Ja w tym czasie rozpiera jego spodnie. Wyciągnęła z nich jego kutasa, który sterczal i go wali łam ręką. Całował mnie i dalej piescił moją cipke. Robiłam się wilgotną. 
   Wyszeptal mi cicho, żebym mu go o ciągnęła, bo napewno, chce to zrobić. Nie protestował. Kleczalam, machać rytmicznie głową, Obciagajac Arturo chuja. 
   Kątem oka zobaczyłam, że drzwi pokoju syna się otworzyly, ale nie przestałam obciaganie. Zresztą. Artur mocniej wpychal mi w usta swojego ogiera i nagle zastał dziwnie po mrukujac. Trzymał go i mi się spuszcza. Spuszcza się, a ja po lykales jego sperma. 
   Gdy skończyłam z Arturem zaproponowałam, żeby i Michał i mój syn pokazali mi swoje kutas. Obaj byli napaleni i obaj po chwili byli nadzy. Artur też się rozebrać, co oznaczało, że szykowalam mi się nie źle jebanko. 
    Tym razem zajęłam się kutasem Michała. Zostałam go. Najpierw powoli. Potem szybciej. Znowu powoli. Widziałam, że mój syn stoi i trzepia swojego fiuta, czekajac na swoją kolej. Mruknąłem bo kutas Michała, eksplodował w mojej buzi z zadowoleniem. W końcu fiuta ...
«12»