1. Ja i Magda


  Data: 06.11.2019, Kategorie: Trans Twoje opowiadania Autor: Olka, Źródło: OpowiadaniaErotyczne-Darmowo

   Magda to jedna z moich szkolnych koleżanek. Dziewczyna, a niby nie dziewczyna. Pół dziewczyny. Pół faceta. Ma cycki. I ma fiuta. Prawdziwego, sporych rozmiarów fiuta. I być może do dzisiejszego dnia, bym o tym nie wiedziała, gdyby nie tamto wydarzenie. I właśnie o tym chcę wam napisać. Chcę wam opisać swoją historię. Swoją przygodę. Czy tego żałuję? Muszę się wam przyznać, że nie. Oto moja opowieść. 
  
   Siedziałam wtedy w domu sama, bo choć była to sobota, to oboje moich rodzice, pracowali i mieli wrócić, dopiero wieczorem. Siedziałam i się nudzilam. Trochę czytałam. Trochę oglądałam telewizję. 
  
   Usłyszałam dźwięk dzwonka, więc poszłam otworzyć drzwi. To była ona. Magda. 
   
   - Czesc Olka - odezwala się do mnie.
   - Czesc - odpowiedziałam i nawet się ucieszyła na jej widok.
   - Pomyślałam, że się możesz nudzić, więc wpadłam. I mam to. - odezwala się, pokazując butelkę wina.
   - Dobrze pomyślałaś. Wchodź.
  
   W puściła ja do środka. Potem weszliśmy do pokoju. Ja przyniosła kieliszki, a Magda uporać się z otwarciem wina. 
  
   Siedzialysmy. Plotkowalysmy, a wina ubywać. Po trzecim kieliszku, zrobiło mi się wesoło. Bardzo wesoło. Dostałam humoru i w pewnej chwili powiedziałam Magdzie, zapytałam Magdę, czy się już kochała z dziewczyną. 
  
   - Dlaczego o to pytasz, Olka?
   - A nie wiem. Tak jakoś. A co. Kochała się już? - zapytałam znowu.
   - Jeśli tak, to co? - zapytała Magda.
   - Nic. Tylko sie zastanawiam, jak to jest. - odparlam.
   - Chcesz spróbować?
   - Czasem ...
  ... myślę o tym. - przyznała, oprozniajac kieliszek do końca.
  
   Magda, siedząc obok mnie na kanapie, odetchnął i przysunela się do mnie. Dotknęła dłonią mojej twarzy i odwróciła do siebie. Przysunela usta do moich ust i mnie pocałował, Czule, namiętnie mnie pocałował. Zrobiło mi się przyjemnie, a w dodatku poczułam, że jej ręką, przesuwa się na moją nogę. Zamkami oczy i jęknelam cicho. Jęknelam, bo ręką Magdy rozchylona moje uda. Bo dotarła do moich majteczek. Bo jej paluszki zaczęły pięści moją cipke. 
  
   - O Jezu. Magdaaa,,,, - wyszeptalam.
  
   Magda mnie położyła na plecy i położyła się na mnie. Całował mnie po szyi i Rozpinanala moja bluzkę. Rozpiela mój stanik. Całował moje cycki a ja cała płonęlam. 
  
   Magda przedostać się niżej. Zdarza zemnie spudniczke. Majteczki. Leżała naga z rozchylona mi nogami, a Magda lizalala moja cipke. Wpychal mi przy tym jeden, a potem dwa paluszki jednocześnie. 
  
   Byłam tak podniecony, że sama zaczęłam rozbierać Magdę. Teraz to ja leżała z głową przy jej majteczkach. Zdjęciami je i do znałam szoku. 
  
   - Jezuu. Ty masz fiuta - wymamrotalam przerażona. 
  
   Było za puzno, bo Magda w Islandii mi go do ust i zaczęła poruszać moją głową i swoim ciałem. Robiła to, a ja jej tego chuja, nie złych rozmiarów chuja, Obciagalam. Nie wiem jak długo go Obciagalam ale znowu, znalazłam się na plecach. 
  
   Magda uniosła mi nogi w górę i kleczala. Wsadził mi go w cipke i nie mal za piszczalam z rozkoszy Jebala mnie ostro. Bardzo ostro. Jej cycki się ...
«12»