1. Przypadek


  Data: 24.11.2019, Kategorie: Dojrzałe Twoje opowiadania Autor: _______________

   Wróciłam z delegacji służbowej z Warszawy nie co wcześniej niż planowałam i byłam z tego zadowolona. Ale mój entuzjazm, przy galeria, gdy wysiadam z taksówki, przed domem. Gdy zobaczyłam, że dom jest oświetlony i gdy do moich uszu dobiegła muzyka.
   Cholera Co się tam dzieje? - zapytałam sama siebie wkraczając na posesję. W chwilę potem znalazłam się w domu i do znałam szoku. W przedpokoju zobaczyłam kilka par butów. Męskich i damskich. Wściekła postawiła torbę na podłodze i ruszyła w głąb domu.
   Do tarlam do naszego dużego obszernego salonu i nogi się pod em a ugiely. Prze żyła totalny szok. Poprostu totalny szok. 
   W salonie trwała istna organizacji z udziałem mojej córki i syna. Jakiś mlody chłopak, stal właśnie przed siedzącą na kanapie nagą córką i pcha jej w usta swojego sterczal ego penisa. Tuż przy nich, mój syn posuwa na podłodze od tyłu jakąś drobną blondynkę, która przy każdym jego poświęcony, pod rywala głowę. Jeszcze inny chłopak leżał na podłodze i ujezdzala go jakąś dziewczyną. A w koncie przy oknie, inna para się obsciskiwala i się namiętnie całował. Nikt też nie zwracał na mnie uwagi. Jakbym była nie widziałana.
    Oprzyfomnialam po chwili dopiero. Zamierzała im oznajmić o swojej obecności. Zamierzała wyłączyć tą muzykę. Już miałam wejść, gdy nagle poczułam, że ktoś mnie chwyta za rękę. 
    Od wróciłam się i zobaczyłam stojącego tuż przed sobą, przystojnego chlopaka. Nagiego chlopaka. Nie wiele był starszy od mojego syna, a jego penis sterczal ...
  ... mu, jak drag. 
    Chciałam coś powiedzieć, ale ten chłopak przycisk mnie do ściany. Zaczął mnie całować po twarzy. Po szyi. Po ramionach. Wymamrotala, że ma mnie puścić, a on, zamiast to zrobić, węch ale obie ręce pod moją bluzkę. Zaczął macac moje cycki i ociera się swoim penisem o mnie. Wy szeptany, że wie kim jestem, bo widział moje foty, ale nie przypuszczał, że jestem, aż tak ładna. Chciałam go odetchnąć ale nagle znalazł się na kolanach. Jego głową znalazła się pod spudnica i zaczął mnie lizać swoim językiem. Wzdychalam jechałam a jego Jeżyce robił mi dobrze. 
   Po chwili znowu przede mną stał z rękoma na mojej dupie. Objęła go rękoma za szyję i mnie poderwać. Opłatami nogi wokół jego bioder, a ten chłopak wszedł wemnie. Wsadził mi w cipke swojego kutasa. Zaczął mnie podnosić i opuszczać. Na bijac mnie na swojego fiuta. 
    Wchodził wemnie szybko, potem nie co wolniej i znowu mnie posuwales szybko. Czułam ze do chodzi i wymamrotala, że chce skończyć wemnie. Na ile mnie na swojego kutasa znowu. I znowu. Na ile mnie mocniej i mocniej. Kolejny raz, został, a ja czułam, jak jego kutas strzela wemnie ładunkiem spermy. 
    Opuścił mnie na nogi. Z przerażeniem zatkało usta i pobiegła na górę do swojego pokoju sypialnego. Pospiesznie z rzuciłam ubranie, stanik. Chwyciła recznik i pospiesznie poszłam pod prysznic. Byłam zdruzgotana. Moje dzieci uprawiał zbiorowy seks, a mnie przeleciał jakiś mlody chłopak i w dodatku spuscil sie wemnie. Wał wemnie całą sperme. 
    
«1»