1. PIERWSZE SPOTKANIE


  Data: 24.11.2019, Kategorie: Twoje opowiadania Autor: NIEGRZECZNA 69

  Znamy się bardzo słabo, zaledwie kilka rozmów przez telefon, jednak od pierwszych słów oboje wiedzieliśmy czego chcemy. Ta chemia między nami była odczuwalna po obu stronach słuchawki. Twój czuły i ciepły głos z nutą stanowczości doprowadza moje ciało do głębokiej podniety. 
  Jakie to niegrzeczne...rozmawiając z Tobą pieszczę dłonią jędrne piersi, w palcach ugniatam twarde sutki, po czym dłoń schodzi między uda i zaczynam zabawę mokrymi z podniety wargami. Wsuwam paluszki głęboko do dziurki, po czym wkładam takie mokre do ust i namiętnie oblizuję. Czynność powtarza się wielokrotnie. 
  Lecz nie tylko ja jestem taka niegrzeczna. Podczas rozmowy zmienia się ton Twojego głosu, słyszę w nim drżenie, jednak to nie wszystko. Z ledwością jest słyszalny odgłos Twoich pieszczot. Słyszę jak rytmicznie pracujesz dłonią naciągając skórkę na mokrym penisie. 
  Takie odgłosy pobudzają nasze wyobraźnie a to doprowadza do orgazmów, tylko dlaczego ukrywamy ten fakt przed sobą? Ze wstydu a może ze strachu by nie urazić tej drugiej osoby? 
  Teraz o tym nie myślę. Wiem jedno...pragnę Ciebie jak nikogo innego, chcę poczuć smak Twojego ciała, poczuć Twój męski uścisk na swoim ciele. Zwariuję!!!
  W Twojej głowie kotłują się podobne myśli. Na myśl o mnie w Twoich spodniach robi się ciasno a przed oczami w wyobraźni widzisz jak posuwasz mnie od tyłu a piersi rytmicznie kołyszą się wraz z Twoimi pchnięciami. 
  Musimy się spotkać, tak dalej już nie może być. 
  Tylko jak? Przeszkodą jest odległość. ...
  ... Lecz czym ona jest w stosunku do chęci posiadania tej drugiej osoby? 
  Zapada decyzja...przylatujesz do mnie. 
  Na samą myśl robi mi się gorąco. 
  Niecierpliwie czekam na ten dzień. Z każdą chwilą przybliżającą nas do spotkania jestem coraz bardziej podniecona. 
  Jest ciepły wieczór a ja czekam na Ciebie w hotelowej kawiarni, gdzie umówiliśmy się wcześniej. 
  Idziesz...z daleka widzę tą znajomą ze zdjęć postać...zaczynam drżeć...ale co jest powodem...podnieta, czy obawa przed nieznanym? 
  Wychodzę na przeciw Ciebie i na powitanie całujesz mnie delikatnie w policzek. Razem idziemy do Twojego pokoju byś mógł się odświeżyć i pójść ze mną na kolację. Kolacja zapoznawcza....hmmmm, tylko jak ja wytrzymam tyle czasu przy Tobie bez upragnionego dotyku Twoich dłoni, czy też patrząc w Twoje oczy przepełnione pożądaniem gdy już jestem mokra i nieziemsko podniecona. Wiem, że będzie ciężko. 
  Otwierasz drzwi, wchodzimy do pokoju...standardowy układ pokoju (duże łóżko, dwa fotele, komoda nad nią telewizor, barek z alkoholem, nieduża ława kawowa i wbudowana szafa).
  Stawiasz walizkę przy łóżku, mi podajesz kieliszek z winem i przepraszając sam udajesz się do łazienki. Siadam wygodnie w fotelu. Drżącymi dłońmi przystawiam kieliszek do ust i sączę alkohol jaki mi podałeś. 
  Mija kilka minut, gdy owinięty w biały ręcznik wchodzisz z łazienki. 
  Moja temperatura wzrasta i z pewnością nie jest to spowodowane wypitym alkoholem. Między udami prócz wilgoci czuję dziwne pulsowanie...jestem rozpalona ...
«12»