1. Nauczycielka cz 1


  Data: 25.11.2019, Kategorie: Podglądanie Twoje opowiadania Autor: Uczen

   Mlody chłopak, chłopak liczący sobie jakieś 18 lat, właściwie można powiedzieć, że to już mlodzieniec, prze chodził właśnie, obok małego pomieszczenia szkolnego, służącego za składzie sportowy. Nawet się zdziwił, gdy zobaczylem, ze drzwi tego składzie są uchylone. Zatrzymał się przy nim i się rozejrzał do około siebie. Nie widział nikogo, więc postanowił zajrzeć i upewnić się czy przypadkiem, ktoś czegoś nie próbuje wynieść. Ostrożnie zajrzał i zobaczył coś, co go wprawia w osłupienie. W ogromne zaskoczenie. Bo co jak co, ale tego nie spodziewał się zobaczyc. .
  
   W głębi tego składzie, tuż przy tym małym okienku, tuż obok stolika znajdowały się dwie osoby. 
    Pierwsza z tych osób była ona. 32 letnia, atrakcyjna nauczycielka o imieniu Daria. Sukienka która miała na sobie była rozpiety w górnej części na tyle mocno, że on, stojac przy tych drzwiach, widział jej odsłonięte cycki. Wspaniałe, jędrne, pełne cycki. Cycki, którymi zajmowała się druga osoba, stojąca, blisko Darii. 
   Ta drugą osobą, był jego kolega. Kolega z klasy. Stał przed nią i o łapią jej cycki. Ściskam je swoimi pełnymi dłońmi. Ich usta raz po raz spotykały się w namiętny h krótkich pocalunkach. 
   Chłopak, który to obserwował cicho westchnął, bo zobaczył właśnie, że Daria, od sunal się nie co od Pawła, a następnie, będąc mocno podniecony przy siadla na brzegu tego krzesła. Przy ciągła do siebie Pawła i szybko rozprawia się z jego spodniami. Szybkim, zdecydowanym ruchem, pociągnął jego spodnie w dół i to ...
  ... samo zrobiła z jego spodenkami.
   Byłam za daleko by słyszeć co szeptany w kierunku Pawła, ale widział za to że jego pala nie źle była wy prężna. Widział, że Paweł przenosi obie swoje ręce na jej głowę.
   Daria odetchnął i zabrała się za jego kutasa. Najpierw kilka razy dotknęła go językiem. Potem to samo zrobiła wargami ust. W końcu złapała jego kutasa w dłoń i przy sunal go do swoich ust. Rozwala usta dosyć szeroko i wzięła jego fiuta do buzi.
   Paweł wzdycha cicho, bo Daria, robiła mu to fantastycznie. Wciągają go w buzię, trzymała kilka sekund bez ruchu, poczym jego twardego fiuta o ciaga łatwo. Powtarzała to, co jakiś czas. Wciskając go sobie w buzię nie mal całego. 
   Jedno-czesnie ani on, ani ona nie mieli pojęcia, że jest ktoś, kto ich obserwuje. Ktoś, kto ich widzi. Kto widzi, jak ona zabawia się z uczniem w szkolnym składzie.
    Kutasa Pawła obciaganie jeszcze chwilę namiętnie i oderwac głowę. Oddychają nie równo. Pozwoliła się podnieść Pawłowi, który ja od wrócił plecami do siebie. 
   Po chylilam się, opierając się rękami o błąd tamtego stolika. Zrobi wszystko to, Paweł pociągnął w górę jej sukienkę. Przy kuc ale i zdjął jej majteczki. Z sunal je, gdzieś tak do połowy. Całował te jej krztaltny pośladki. 
    Znowu się znalazł za nią. Tym razem jego napalony kutas, zagłębie się w jej cipce. W ciasnej cipce. 
   Daria z cichym jekiem poderwać głowę, bo poczuła jak jego cudowna pala, penetruje jej wnętrzności. Postekiwala cicho, czując jak ten fiuta Pawła raz po ...
«12»