1. Dziewica


  Data: 25.04.2018, Autor: midasik11

  Jestem Rafał, mam 24 lata. Jestem wysokim brunetem. Większość osób mówi, że jestem przystojny. Z Pauliną znam się już 4 lata Poznaliśmy się na studiach, chociaż jesteśmy na innym wydziale. Spytała się mnie i mojego kolegi, która jest godzina.
  
  Paulina jest rok ode mnie młodsza. Ma długie, lekko falowane blond włosy i piękne, duże zielono-brązowe oczy. Jest dość wysoka, ma 173 cm. Ma ładne piersi, pupę. Ma ładnie wymodelowane ciało, odkąd skończyła 7 lat zawodowo pływa.
  
  Moja przyjaciółka przyszła do mnie wieczorem.Była jesień, a ona miała na sobie dość krótką spódniczkę, koszule, do tego rajstopy i zakolanówki. Jedynie kurtka chroniła ją przed zimnem. Spojrzałem na jej nogi; wyglądały bardzo seksownie w tej spódniczce.
  
  Od razu usiadła na moim łóżku. Spojrzałem się na nią i poczułem podniecenie. Usiadłem obok i powoli rozbierałem wzrokiem. Ona tego nie zauważyła, opamiętałem się i zacząłem jakiś temat. Nawet nie zauważyliśmy jak minęło już parę godzin.
  
  - Pójdę już.- powiedziała.
  
  - Nie pozwolę ci iść samej po Warszawie. Zostań na noc.
  
  - Nie chcę ci przeszkadzać.Nie mam nawet piżamy.
  
  - Dam ci moją koszulkę.
  
  - Okej, ale śpię przy ścianie- uśmiechnęła się.
  
  - Nie ma sprawy.
  
  Położyliśmy się na łóżku i oglądaliśmy jakiś film. Gdy zasneła wyłączyłem tv i położyłem się spać. Obudził mnie dotyk rąk po moim nagim torsie. Spojrzałem na Paulinę, która obmacywała mój tors.
  
  - Co robisz?- zapytałem z udawanym oburzeniem.
  
  - Wiem, ze tego chcesz- ...
  ... szepnęła i zaczęła mnie całować.
  
  Włożyłem ręce pod jej koszulkę i delikatnie gładziłem. Paulina delikatnie zsunęła się i zaczęła lizać mój tors schodząc coraz niżej. Sciągneła moje bokserki.
  
  - Jaki on wielki- powiedziałą na 25cm olbrzyma i zjaęła się nim.
  
  Robiła to tak dobrze, że chwilę później czuje że dochodzę. Połknęła wszystko. Rozebrała koszulkę, ja zająłem majteczkami. Ujrzałem jej idealnie wygoloną cipeczkę. Była już mokra. Zacząłem ją drażnić językiem, a potem lizać. Wiła się i jęczała, co mnie bardzo podnieciło. Wystarczył delikatny dotyk, a ona drżała.
  
  - Kiedy ostatnio to robiłaś?
  
  - Jeszcze nigdy. Jestem dziewicą.
  
  Zdziwiło mnie to i podnieciło. "Jeśli wszystko dobrze pójdzie będę jej pierwszym", pomyślałem. Bawiłem się jej cipką, i poczułem jak dochoodzi. Szepnęła do mojego ucha:
  
  -wejdź we mnie
  
  - poproś mała
  
  - błagam cię wejdź we mnie!- krzyknęła.
  
  Zrobiłem to o co mnie prosiła. Byłem bardzo delikatny. Paulina dobrze przyjęła ten ból i już po chwili jęczała w ekstazie. Wbiła pazurki w moje plecy i poczułem skurcze jej cipki. Położyłem ja na plecy i wbiłem się mocno. Zaczeła krzyczec moje imię i jęczeć. Zachciało mi się jej piersi. Pieściłem je, lizałem gryzłem. Jej twarde sutki, prosiły się o więcej. Wyciągnąłem kutasa i wystrzeliłem na jej brzuch i piersi.
  
  Zmieniliśmy pozycję. Połozyłem się, a ona mnie ujeżdżała. Jej piersi falowały, a ona jęczała. Doszlismy w jednym momencie.
  
  Zmęczeni zasnęliśmy nadzy. Rano Paulina poszła do domu. 
«1»