1. Nastolatki


  Data: 08.10.2018, Kategorie: Lesbijki Nastolatki Oral Autor: sweetgirl00

  Był pewien czerwcowy piątek, wakacje zbliżały się wielkimi krokami. Z okazji nadchodzącej przerwy wakacyjnej Samorząd Szkolny zdecydował o zorganizowaniu imprezy dla uczniów. W trakcie niej odbywały się występy artystyczne, a także konkurs na Miss Spódniczki szkoły. Informacja o zorganizowaniu takiego konkursu ucieszyła głównie męską część szkoły, ale wśród dziewczyn również wywołała radość. Najbardziej ucieszyły się Milena i Kasia, które w ciepłe dni ubierały się w krótkie spódniczki lub spodenki, jednak w szkole taki ubiór nie był mile widziany, tego dnia miało być inaczej… Kasia i Milena są koleżankami już od wielu lat, są dobrymi przyjaciółkami.
  
  Kasia jest szczupłą blondynką z niebieskimi oczami, o zgrabnej figurze i biustem w rozmiarze B. Milena jest brunetką, ma brązowe oczy, jest trochę niższa od koleżanki. Tego dnia przyszły do szkoły ubrane całkiem zwyczajnie - koszulka, jeansy, ubrania na konkurs miały jednak ze sobą i zdecydowały że przebiorą się w szatni. Po wejściu do szkoły zauważyły kilka dziewczyn, które już były przygotowane do imprezy, a także chłopaków po których widać było, że stroje koleżanek przypadły im do gustu.
  
  - Widziałaś jak Piotrkowi stanął? - Kasia ze śmiechem zapytała koleżankę.
  
  - Ciekawe, która tak na niego zadziałała. Ciekawe co będzie jak nas zobaczy - odpowiedziała Milena.
  
  Dziewczyny udały się do szatni, żeby również się przebrać. Kasia zdecydowała się na białą koszulę oraz czarną spódniczkę przed kolano z rozcięciami na udach. ...
  ... Milena postawiła na odważniejszy strój, różowa koszulka i jeansowa krótka spódniczka ledwo zakrywająca zgrabne uda nastolatki.
  
  - Kaśka co taka słaba twoja kiecka? - zapytała Milena patrząc na strój przyjaciółki
  
  - Mam jeszcze zapasową, jak będzie potrzebna dogrywka - odpowiedziała, mrugając okiem.
  
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  
  Około godziny 11 rozpoczął się konkurs, na sali pojawiać zaczęły się startujące uczennice. Większość ubrała się dosyć podobnie, ze spódniczkami kończącymi się w okolicach kolan. Największe emocje wzbudziły wchodzące na końcu dziewczyny: Milena z Kasią, a także Marta i Ola. Jury w którego składzie znaleźli się uczeń i uczennica szkoły, a także nauczycielka angielskiego, zdecydowali, że to właśnie one przejdą do finałowego etapu. W szatni dziewczyny poprawiły swój wygląd. Kasia zdecydowała się przebrać i założyła sukienkę, którą wzięła jeszcze ze sobą. Sukienka była zdecydowanie krótsza od spódniczki i sięgała do połowy uda, pozostałe dziewczyny również miały bardzo kuse stroje. Dziewczyny patrząc na siebie czuły coraz większe podniecenie. Gdy pojawiły się ponownie na scenie wywołały głośne owacje.
  
  Uczestniczki w trakcie krótkiego pokazu potańczyły do muzyki, jeszcze bardziej okazując swoje wdzięki. Kasia widząc zgrabne nogi koleżanek i wiwaty na publiczności uznała, że po zakończonej imprezie będzie musiała poświęcić kilka chwil dla siebie. Gdy oczekiwały ...
«123»