1. Azjatycki synek


  Data: 21.12.2021, Kategorie: Geje Twoje opowiadania Autor: Andi

  Kima poznałem w sierocińcu jak miał roczek w jednym z państw azjatyckich jak byłem na misji medycznej i od pierwszej chwili jak go zobaczyłem to pokochałem jak swojego synka , trochę formalności trfało ale udało się i zaadoptowałem go i wrzuciliśmy do Europy.
  Kim jak był malutki to zawsze spał ze mną w łóżku lubił się przytulać jak każde dziecko , niestety jak już miał 8 lat stanowczo nie pozwalałem mu już razem spać , choć chodził obrażony ale pogodził się, ale zawsze wiedział że go przytulę i pocieszenie, jak też całej mojej rodzinie bo wszyscy Kima pokochali .
  Kim wyrósł na pięknego młodzieńca 
  Szczupły więcej jak przeciętny wzrost ,oczy piękne błękitne ,włosy czarne ,choć uwielbia się farbować na blondynka co jeszcze piękniejszy wygląda ,
  Nie jeden facet czy dziewczyna ogląda się za nim jak wychodzi .
  Jest grzeczny i uczynny i zawsze dawał powód do dumy bo dobrze się uczy i jest bardzo lubiany w śród rówieśników,
  To zdarzyło się w dniu jego 15 urodzin .
  Oczywiście była impreza ,goście fajnie się bawili , 
  Po imprezie zmęczeni poszliśmy spać. 
  Było koło północy jak poczułem że Kim do mnie przyszedł do łóżka i się mocno przytulił , 
  ---- Tatusiu chcę ci podziękować za wszystko,jesteś dla mnie na prawdę najważniejszym z wszystkich ludzi .
  I znów mocno się wtulił .
  A że ja mam zwyczaj spać nago to też poczułem że Kim też jest przytulony do mnie nago .
  Raptem czuję że synek mocno jeszcze się przytula i czuję jego wargi na moich , czuję jak jego język nieśmiało ...
  ... wchodzi w moje usta i szuka kontaktu z moim językiem .
  Mi momentalnie kutas stanoł a że mam 25 cm to było czuć jak mocno wbił się między nogi mojego synka .
  Oderwałem wreszcie moje usta o niego ust 
  --- Kim co robisz ? 
  -- tato kocham cię od zawsze , i już nie kocham jak tatę ale też jak faceta ,jesteś mym pożądaniem , jak byłem mały to pamiętam doskonale jak mogłem ciebie dotykać i twojego kutasa też ,masz takiego wielkiego , 
  Faktycznie, dopiero teraz sobie przypomniałem nasze zabawy jak był mały to się wygłupialiśmy oczywiście kładłem to na karb dziecięcej zabawy .
  --- Kim muszę ci coś powiedzieć, ja też od paru miesięcy inaczej na ciebie patrzyłem , nie tylko miłością ojcowską ale też pożądaniem .
  --- tato kocham cię i zrób mi dziś prezent specjalny , chcę abyś to ty mnie rozdziweiczył ,chcę poczuć ciebie tato w sobie ,nie tylko psychicznie ale chcę ciebie czuć fizycznie w sobie. .
  ---dobrze synku dla ciebie wszystko , ale wpierw muszę ciebie przygotować i rozluźnić abyś poczuł też moją moc kochanka i rodzica .
  Wstałem ,zrobiłem odpowiedni nastrój .
   Położyłem go wygodnie na łóżku i zaczęłem pieścić poprzesz szyję,sutki pępek , wreszcie moje usta dotknęły kutasa synka ,dawno go nago nie widziałem ale miał apetycznego i jak na azjatę 18 cm kutasa ,zacząłem mu po raz pierwszy w jego życiu robić mu laskę ,mojemu synkowi obciągalem kutasa ,,,,, co praktycznie wcześniej wśród moich partnerów nie robiłem nigdy ,,, ale Kinowi czułem że muszę mu zrobić dobrze ustami , ...
«1234»