1. Delegacja


  Data: 15.04.2018, Kategorie: Geje Autor: szereto

  Lato było upalne tego roku a ja wykorzystałem już prawie cały urlop. Teraz gdy inni bawili się ja wakacjach ja musiałem siedzieć w pracy. Na dodatek czekała na mnie delagacja na którą wcale nie miałem ochoty jechać. Marek był szefem działu handlowego i wraz z nim miałem pojechać do nowego kontrachenta na drugi koniec Polski. Postanowiliśmy pojechać w czwartek i zostać do soboty. Sekretarka zarezerwowała nam hotel lecz ze względu na sezon urlopowy był kłopot z miejscami i udało się załatwić jej tylko wspólny pokój.
  
  Podróż minęła spokojnie i wieczorem byliśmy już na miejscu. Upał dawał się we znaki nawet mimo klimy w samochodzie. Postanowiłem pierwszy skorzystać z prysznica. Nie namyślając się długo rozebrałem się i pomaszerowałem do łazienki. Muszę tutaj wspomnieć, że jestem naturystą i nagość jest dla mnie czymś normalnym. Nie krępuje mnie obecność innych. Tak więc to, że Marek był w pokoju zupełnie mi nie przeszkadzało. Nie zwróciłem uwagi jak on się mi przygląda a zwłaszcza temu co mam między nogami. Niczego nie świadomy poszedłem się myć.
  
  Marek był 4 lata starszy odemnie, miał 48 lat. Wiedziałem, że ma żone i syna. Był lubiany w firmie. Przystojny, zawsze pachniał dobrymi perfumami. Zawsze dobrze się z nim rozmawiało, był dowcipny i zawsze wesoły.
  
  Wracając do naszej delegacji. Dość długo stałem pod chłodnym natryskiem.
  
  - co tak długo, też się chce umyć-dobiegło zza drzwi - konia walisz czy co?
  
  - już wychodze - krzyknąłem zakręcając wodę.
  
  Wyszedłem ...
  ... ocierając się ręcznikiem choć prawdę mówiąc niepotrzebnie bo mimo, że był wieczór nadal było gorąco iwoda szybko wysychała.
  
  - mam nadzieję, że nie przeszkadz ci moja nagość - rzuciłem wchodząc do pokoju.
  
  - nie - odparł, zrozumiałem dlaczego po chwili bo zobaczyłem, że siedzi goły z ręcznikiem na szyji, czekając na wolną łazienke. Otworzył już whyski, którą kupiliśmy po drodze
  
  - za jutrzejsze rozmowy handlowe - wzniósł toast
  
  - za rozmowy - powtórzyłem i wypiliśmy
  
  Marek wstał i ruszył się myć. Zauważyłem, że jest fajnie zbudowany, opalony po urlopie a i jego penis robił wrażenie. Nic dziwnego, że mimo wieku wciąż podoba się kobietom.
  
  Siedziałem w fotelu, wciąż nago. Temperatura powietrza powodowała iż chciałem tak zostać jak lubię najbardziej. W domu też zawsze na golasa chodziłem. Nalałem sobie szklaneczke i oglądałem tv. Marek chyba usłyszał brzęk szkła bo zawołał żebym mu nalał i przyniósł kielicha.
  
  Drzwi do łazienki nie były domknięte mimo to zapukałem
  
  - wchodź i daj mi szklanke - zawołał. Gdy wszedłem trochę oniemiałem, Marek stał przodem do drzwi, wyciągnoł ręke po szklanke a drugą masował sobie, sporych rozmiarów, swojego kutasa, który wspaniale się prężył.
  
  - lubię sobie to robić - rzekł - wiesz mimo, że mam żonke czasem się onanizuje ale komu ja to mówię. Ty kawaler pewnie też nieraz tak sobie pomagasz. Chyba Cię to nie peszy?
  
  - nie, absolutnie nie - odparłem - też często się masturbuje. Wiesz czasem nawet w pracy.
  
  - ty też - zaśmiał się - ...
«123»