1. Seks na letnim urlopie


  Data: 18.09.2022, Kategorie: Sex grupowy Twoje opowiadania Autor: Marcin oraz Michalina

  Witamy wszystkich bardzo serdecznie. Nazywamy się Marcin oraz Michalina. Mieszkamy wspólnie ze swoimi rodzicami oraz trójką kuzynek w rumuńskim Rasnov. 
  Historia zdarzyła się trzy lata temu,kiedy całą szóstką spędzaliśmy wspólnie letnie wakacje niedaleko słonecznej Bułgarii. Panująca każdego dnia idealna pogoda skutecznie zachęcała nas do spędzania długich godzin na plaży leżącej dwie albo może trzy godziny dogi od pensjonatu. Przybywając na miejsce rozkładaliśmy zarówno koc jak również leżaki następnie wbijaliśmy dwa plażowe parasole a samym końcu ja przebierałam się w kąpielówki natomiast siostra praz kuzynki ubierały kolorowe wiązane tylko na plecach bikini. Nasmarowani kremem z wysokim filtrem trzymając się za ręce wbiegaliśmy do wody. Chlapiąc siebie nawzajem śmialiśmy się. Odświeżeni kąpielą wracaliśmy na brzeg. Leżąc na kocu albo leżakach wystawialiśmy nasze młode ciała do gorącego słońca. Zostaliśmy tutaj do wieczora obserwując piękny oraz urzekający zachód słońca. Wróciwszy do pensjonatu wzięliśmy jeszcze krótki prysznic następnie poszliśmy spać. Następnego poranka po lekki posiłku spakowaliśmy tylko niewielką torbę sportową następnie zeszliśmy na pater. Oddaliśmy portierowi na recepcji klucz następnie ruszyliśmy prosto na plaże. Przybywszy na miejsce rozłożyliśmy koc oraz leżaki następnie wbiwszy parasole szybko przebraliśmy się w plażowe stroje. Nasmarowani kremem z wysokim filtrem roześmiani wbiegliśmy razem do wody. Chlapaliśmy siebie nawzajem jednocześnie ...
  ... chłodząc nieco swoje rozpalone ciała. Odświeżeni powoli wróciliśmy na brzeg. Siedząc na leżakach wystawiliśmy nasze ciała do przyjemnie grzejącego słońca. Wracając do pensjonatu zupełnym przypadkiem odkryliśmy inną plaże znajdującą się nieco bliżej pensjonatu. Postanowiliśmy pojawić się na niej jutro. Spokojnie przespawszy noc następnego poranka ruszyliśmy na odkrytą plaże. 
  Kiedy przybyliśmy jak zawsze rozłożyłyśmy koc oraz leżaki następnie wbiwszy parasole przebraliśmy się w plażowe stroje. Schowawszy ubrania do torby Nasmarowani kremem razem wbiegliśmy do wody. Wróciwszy na piaszczysty brzeg usiedliśmy spokojnie na leżakach odpoczywając. Kilkanaście minut później na plaże przyszła rodzina złożona z ojca,matki oraz córek.
  Rozłożywszy się nieco dalej cała czwórka wzajemnie rozebrała się do naga. 
  Dopiero teraz poznaliśmy całą sytuację. Byliśmy na plaży tylko dla naturystów. Zastanalliśmy się jak mamy się zachować. 
  Ponieważ nie chcieliśmy opuszczać tej plaży także postanowiliśmy się całkiem rozebrać. Stanąwszy naprzeciwko mojej siostry rozwiązawszy sznurek zdjąłem jej różowy stanik uwalniając piękne nastoletnie piersi.
  Potem uklęknąwszy pozbawiłem ją majtek. Naga Michalina uklękła naprzeciwko mnie następnie pozbawiła mnie kąpielówek. Czwórka naszych kuzynek także zdążyła wzajemnie rozebrać się do naga.
  Trzymając się razem mocno za ręce szybko wbiegliśmy do zimnej wody następnie ponownie powoli wróciliśmy na brzeg. Opalając się teraz pierwszy raz nago poczuliśmy się ...
«12»