1. Seks z siostrami oraz koleżankami po basenie


  Data: 25.09.2022, Kategorie: Nastolatki Twoje opowiadania Autor: Fabian

  Witam wszystkich bardzo serdecznie.
  Mam na imię Fabian.Wspólnie ze swoimi dwiema siostrami mieszkam w Oslo. Historia miała miejsce dokładnie rok temu.
  Pewnej bardzo słonecznej niedzieli zaraz po mszy nie mając żadnych konkretnych planów albo zajęć postanowiliśmy wspólnie wybrać się na tutejszy basen. Zapakowawszy do plecaka tylko same niezbędne rzeczy bezzwłocznie ruszyliśmy. Wkrótce przyłączyły się do nas moje dwie najbardziej ulubione oraz bardzo popularne zarówno klasowe jak też szkolne koleżanki.
  Nazywały się Bianka oraz Paulina.
  Pozostałą część trasy odbyliśmy wspólnie. Dostawszy się do wnętrza budynku pływalni przez przeszklone na dole drzwi od razu skierowałem się do przebieralni męskiej pp lewej natomiast siostry oraz koleżanki do damskiej po prawej stronie od wejścia. Spotkaliśmy się na głównej hali basenu. Byłem bardzo mocno podniecony widokiem czterech nastolatek ubranych tylko w bikini. Wziąwszy tylko szybki prysznic przez kolejne drzwi weszliśmy na główną część całej naprawdę bardzo potężnej hali. Namyśliwszy się przez kilkanaście minut ostatecznie weszliśmy do dużego basenu stojącego dokładnie na samym środku.
  Kąpiąc się co jakiś czas tylko ukradkiem patrzyłem na siostry oraz koleżanki. Podniecały mnie mocno cudowne średnich rozmiarów piersi niestety bardzo dokładnie schowane pod stanikami bikini. Skończywszy naszą cudowną kąpiel ponownie wróciliśmy pod prysznice. Zmywszy ze swoich młodych ciał cały chlor tradycyjnie dodawany tutaj do basenowej wody ...
  ... przeszliśmy do przebieralni. Zakładając krótkie dżinsowe spodnie oraz bluzkę próbowałem wyobrazić sobie moje siostry oraz koleżanki kompletnie nagie.
  Opuściwszy ceglany budynek pływalni Paulina zaprosiła nas wszystkich do siebie. 
  Miała akurat wolny dom ponieważ jej rodzice znowu wyjechali na delegacje.
  Mieli wrócić za kilka tygodni późną nocą. Oczywiście chętnie przyjęliśmy zaproszenie. 
  Ruszyliśmy główną ulicą ku centrum. 
  Kiedy dotarliśmy na osiedle skierowaliśmy swoje kroki do kamienicy po lewej stronie. Otworzywszy drzwi kompletem zapasowych kluczy koleżanka wpuściła nas do środka. Przeszliśmy do bardzo przytulnego salonu. Usiadwszy przed telewizorem zaczęliśmy skakać po wszystkich kanałach szukając czegoś ciekawego albo wartego uwagi. Trafiliśmy na początek jakiegoś filmu. Postanowiliśmy go zobaczyć do końca. 
  Film opowiadał historię pary młodych zakochanych chcących się wkrótce pobrać.
  Niestety rodzice nie wyrażali swojej zgody. Młodzi zatem uciekli pod osłoną nocy. Pociągiem dotarli prosto do Nowego Jorku. Tutaj będąc daleko od rodziców wzięli ślub. Jako cel podróży poślubnej wybrali Ibizę. Panująca doskonała pogoda zachęcała małżonków do częstego pobytu na plaży. Tydzień przed końcem miodowego miesiąca młodzi trafili na plaże dla naturystów. Ponieważ nie chcieli jej opuścić zaczęli się całować jak również wzajemnie rozbierać. Będąc nago nie mogąc się sobie oprzeć zaczęli uprawiać bardzo namiętny seks. Obserwując seksowną laskę rozbierającą faceta poczułem bardzo ...
«12»