1. Jarają mnie dresy, skarpety i slipy chłopców


  Data: 02.02.2023, Kategorie: Geje Twoje opowiadania Autor: Jebiące Skarpety

  Mnie bardzo jarają kurwa dresy i śmierdzące skarpety i slipy chłopców i lubie kurwa wąchać chłopcowi spocone skarpety i onanizować oraz pierdolić sie kurwa w takich skarpetach. Mi mocno sie kurwa pocą skarpety i bardzo lubie kurwa wąchać moje takie skarpety kurwa prosto z adidasów jak wróce do domu. Wtedy kurwa niema siły żeby mi kurwa zaraz nie stanoł chuj do skarpetów. A jak mi stanie chuj to zciągam jedną skarpete i taką śmierdzącą jeszcze wilgotną od potu skarpete naciągam na chuja, w którą zonanizowuje wąchając w tym czasie drugą skarpete. Jest wtedy kurwa większy wytrysk, a spószczanie trwa dłużej. Po spószczeniu spermy do skarpety są one już kurwa dojebane do końca i można je kurwa wypierdolić... ale do prania. Polecam takie onanizowanie w skarpety wszystkim geją.
  Lubie znoszone slipy i skarpety przez kolesia, wymieniać sie z chłopcami jebiącymi slipami, skarpetami, spermami w kondonach, nieraz nawet kurwa kupowałem skarpety od jakiś fajnych chłopców z ogłoszenia. W jaraniu sie skarpetami czy slipami chodzi o to, żeby wiedzieć chociaż plus minus od jakiego chłopca znaczy ilo latek, jakiego ma dużego chuja, żeby wąchając chłopcowi jego slipy wiedzieć jaki chuj był w nich noszonym. Co do slipów czy tylko zajszczane normalnie od noszenia czy też spóścił sie do nich chłopiec spermom. Co do skarpet nie tylko żeby nosił w adidasach ale też nosił kurwa normalnie potem w tych skarpetach po chacie i skarpety były kurwa ujebane od spodu. Mnie interesują kilku dniowe skarpety ...
  ... bo lubie kurwa naprawde mocno śmierdzące skarpety bo mi też kurwa mocno jebią skarpety i fajne skarpety są gdy od sportowego chłopca, najlepiej dresa jak ja. No i oprócz wąchania skarpet chłopcowi chciał bym też doznaszać po chłopcu skarpety, wtedy potrzebuje większy rozmiar skarpet, ja nosze 46-47 buty.
  Bardzo lubie wymieniać sie chodzonymi śmierdzącymi slipami i skarpetami z chłopcami i sporo razy w całym życiu tak sie wymieniałem. To jest bardzo popularne między gejami taka wymiana i potem wąchanie i noszenie w drugiego chłopca slipach i skarpetach, dojebywanie swoją spermom jego slipów, w które on wcześniej spierdolił sie i to może nie jeden nawet raz, dopacanie jego skarpetów, chociaż np. moje skarpety to już kurwa trudno dopacać, bo mi sie od zawsze kurewsko pociły skarpety i po jednym dniu już jebią mi kurwa max skarpety, a po dwuch to mam skarpety kurwa sztywne na blache. Skarpety nosze tylko białe sportowe klasyczne a nie żadne kurwa pierdolone stopki.
  Mnie za gnojka bardzo mój tata podniecał i jego max wypchane slipy jak łaził kurwa w samych tylko slipach lub kalesonach i skarpetach po chacie, bardzo chciałem jemu kurwa obciągać chuja, ale oczywiście to były tylko kurwa marzenia, a jedynie to kurwa wąchałem jego zajszczane slipy, kalesony i śmierdzące skarpety wyjęte z kosza na pranie i napierdalałem w nie konia. Swój fetyszyzm zaczynałem od potajemnego wąchania jebiących slipów, kalesonów i skarpetów mojego taty, potem zawsze starałem się wąchać spotykanym facetą. ...
«123»