1. moje pierwsze doświadczenie cfnm


  Data: 28.05.2023, Kategorie: Fetysz Twoje opowiadania Autor: Marek, Źródło: OpowiadaniaErotyczne-Darmowo

  Moje pierwsze doświdczenie z cfnm pochodzi z zamierzchłych czasach gdy byłem nastolatkiem 
  .Zaraz po 8 klasie chciałem zarobić na wakacje .szukałem pracy w gospodarstwach ze szklarniami których było ppełno w mojej okolicy
  Okazało sie to wcale niełatwe i po paru dnach bezowocnych poszukiwań zniechęcony zapukałem do jeszcze jednego domu obiecując sonbie ,że będzie to ostatnia próba.
  Otworzyła mi kobieta wtedy wydająca mi sie stara ale pewnie miała ok 30 stki ale za to była niesamowicie zgrabna i ubrana w kusa sukienkę .No cóz była wtedy taka moda a i lato było okropnie gorące
  Powiedziała ,że dobrze przydam się jej .Zaprowadziła mnie do szklarni gdzie miałem z róznych skrzzynek sadzić roslinki do grzadek .
  Pani spojrzała na mnie krytycznie i powiedziała ,że muszę sie rozebrać bo w szklarni jest ukrop ale zrobię jak chcę .Pokazał mi na tyłach szklarni prysznic zrobiony z beczek łapiących deszczówke i powiedziała zeby od czasu do czasu wskakiwał pod niego bo nie chce mnie mieć na sumieniu.
  przez dłuźsxy czas byłems am i faktycznie nie dało się wytrzymać w ubraniu a poniewazr pani gospodyni nie zaglądała do mnie korzystałem z prtcsznica .Po ewnym czasie widząc ,że mogę się czuć nieskpowany kąpałem sie już nago by nie moczyć bileizny
  Ale po okoł 2 godz jak kapałem się znowu wycierając oczy z wody zobaczyłem ,że pani stoi na progu szklarni i patrzy mi się z lekkim uśmiechem .
  Starałem się zakryć swojego ptaszka któru zareagował na tą sytuację bardzo wyrażnie ale Pani ...
  ... się roześmiała i powiedziała .że stoi tu już tyle czasu ,że obejrzała mnie sobie dokładnie.
  Powiedziała ,ze jestem jej potrzebny teraz w domu i ma za nia pójść.
  Odparłem ,że oczywiściezaraz pojdę jak tylko przeschne i się ubiorę.
  Ona na to ,że jestem smieszny ,jesteśmy sami ,a ona doskonale woe jak wyglądam nago a wyschnę jak tylko przejdę przez szklarnię .
  Tak więc poszedłem za nia jak kazała ci do dziś pamietam tą mieszaninę upokorzenia i podniecenia jak szedłem za kobietą w kusej sukience całkowicie nagi .Na progu domu pani kazała mi zdjąć buty i już całkicie nagi wszedłem do domu .
  Pani kazała mi zacząć sprzątanie od wycierania kurzy zamiatania,po zmywanie garków podczas których ona siedziała na fotelu i malowała paznokcie .W pewnym momencie kazała mi do siebie podejść i spytała czy moje nie dające się ukryć podniecenie wynika z tego .z nigdy żana kobieta mnie nie dotykała ?W pewnm momencie połozyła swoją dło ze świerzo pomalowanymi paznokciami na moim sterczącym penisie ,a on eksplodował dosłownie tryskajac spermą na całkiem spory dystans.
  Pani się zasmiała i kazała mi wziżć szmatke i poscierać słady.
  Nigy wczesniej i chyba nigdy pózniej nie doznałem takiej rozkoszy .od tego dnia uwielbiam sytuację gdy jestem nagi we władaniu ubranej kobiety.
  Pani jeszcze parę dni kazała mi do siebiie przychodzic i przez te dni pracowałem nago .Któregoś dnia zaczeła mi robić zdjęcia jak się wyraziła na pamiątkę.
  była to najcudowniejsza rzygodaw moim życiu i oddałbym wszystkoby ...
«12»