1. Wiejskie wesele 2


  Data: 10.08.2023, Kategorie: Nastolatki Twoje opowiadania Autor: Kinga S.

  Naiwna zadowolona ,że jadę ze znajomą wcześniej mieszkała blisko mnie ale się wyprowadzili do sąsiedniej miejscowości.Docieramy na ich podwórko  ich znajomy nas przywiózł i zawiezie na poprawiny. Wchodzimy do chaty połowę zajmuje jej mama z ojcem a dwa duże mieszkania Kasia ma duża kuchnia kanapa dziecinne łóżeczko a dalej jest pokój gościnny i sypialny. Kasia zajmuje się dzieckiem a jej mąż poszedł spać wchodzi jej mama ja zajmę się dzieckiem a wy odpocznijcie sobie ma dziecko już na ręku kiedy mówi do córki pilnowałaś go chociaż jego na chwilę z oka spuścić nie można co w nim widziałaś tak być ślepą a on posuwa na boku laski i przyprawia ci rogi. Jako młoda dziewczyna zdziwiona jestem tym co słyszę z drugiej strony co ja wiedziałam o dorosłym życiu.
  Jej mama zabiera dziecko do siebie a ja zostaję z Kasia rozmawiamy bo dawno mnie nie widziała ale w końcu mówi chodź prześpimy się bierze mnie za rękę i prowadzi do pokoju patrzę jej mąż już na rozłożonej kanapie Kasia zdejmuje ciuchy rozebrała się do naga i patrzy na mnie ,na co czekasz rozbieraj się.
  Ja dalej stoję i pytam z wami mam spać po tym jak jej facet zaliczył mnie a ona nic o tym nie wie .
  Kasia zaczyna mnie rozbierać wiec mówię pójdę do siebie do domu to około 4 km. 
  Ale Kasia dodaje czego się boisz ja przecież jestem i wchodzi pierwsza a ja z brzegu. Później żałowałam po co dałam się na mówić by tu przyjechać ledwie się położyła a jej facet kołdrę odsuwa całkiem i kładzie się na niej zwariowałeś ...
  ... przy gościu się wygłupiasz?
  A ja tak leżę patrzę słyszę odgłosy stosunku wymusza na niej orgazm bo przez chwilę nie panuje nad sobą i wstaje z niej wtedy zobaczyłam jego kawałek jest duży chociaż pojęcia nie miałam o rozmiarach.
  Kasia po chwili ochłonęła  wariacie jeden nie wstyd ci ,że dziewczyna patrzy i co sobie o nas pomyśli . Nie mija kilka minut on znowu do niej się dobiera ale nie chce mu dać mnie na śmiech zbierało ale nie wypada się śmiać myślę sobie co za popierdoleni ludzie z nich żeby przy mnie się bzykać 
  Ja małolata bez doświadczenia i wiedzy na te tematy traktowałam to jako zabawę nie zdając sobie sprawy ,że tak można zaliczyć wpadkę ale ja o tym wtedy pojęcia nie mam.
  Kamil dalej ją zaczepia i chce jej tyłka  ale Kasia wkurzona podnosi się i mówi do mnie przesuwaj się w środek a sama kładzie się z brzegu i nakryła nas . Kamil już po chwili dotyka mnie biust masuje to schodzi niżej a ja od patrzenia miałam już tyłek mokry a każdy dotyk sprawia ,ze coraz więcej gęstych soków się pojawia.
  Ja panika wystraszona a Kamil podnosi się zrzucił kołdrę na podłogę i kładzie się na mnie wiec zaciskam kolana które mam uniesione mimo ,ze się bronię i tak kładzie się miedzy moimi udami i wchodzi we mnie prosiłam by przestał ale on dalej to robi dobija za każdym razem do końca jak dla mnie był za długi pieprzył mnie jak dziki zwierz a ja ściskałam dłońmi prześcieradło i i latałam za każdym jego wepchnięciem do końca . Już po chwili przestałam się bronić odleciałam ...
«123»