1. Pani dyrektor


  Data: 17.04.2018, Kategorie: Dojrzałe Mamuśki Oral Rajstopy, Brutalny sex Stopy, Autor: maxendy, Źródło: Pornzone

  Witam. Na wstępie chciałbym napisać ze jest to autentyczna historia która się wydarzyła we wrześniu ubiegłego roku. Mam na imię Maciek i mam 22 l aktualnie studiuje. Jestem już 3 lata po maturze ale w tym roku postanowiłem poprawić maturę z matematyki i napisać ja na rozszerzonym poziomie. W tym celu trzeba we wrześniu złożyć deklaracje maturalna i tez tak zrobiłem. Tego tez dnia gdy pojechałem do szkoły była piękna pogoda, gdy wszedłem do szkoły była zupełna cisza ponieważ trwały lekcje. Na początku sam nie widziałem gdzie mam złożyć te papiery ale miałem sporo szczęścia bo spotkałem korytarzu maja dyrektorkę. Była śliczna zgrabna 40 letnia kobietą, pamiętam ze niejeden uczeń o niej fantazjował, miała na sobie biła bluzeczkę i spódnicę sięgającą ponad kolana czarne rajstopy i czerwone szpileczki. Jak mnie zobaczyła na korytarzu to od razu mnie poznała aż się zdziwiłem ze mnie jeszcze pamięta.
  
  -Cześć Maciek!
  
  -Dzień dobry- odparłem z uśmiechem
  
  -Co Cie tu do nas sprowadza? I tak w ogóle to co tam u Ciebie gdzie teraz studiujesz?
  
  Opowiedziałem jej co i gdzie teraz studiuje jak i również o moich powodach dzisiejszej wizyty na co Ona odpowiedziała:
  
  - no to świetnie ze zdecydowałeś się poprawiać, zawsze wiedziałam ze jesteś bardzo ambitny
  
  - dziękuje. Mam tylko małe problemy z wypełnieniem tej deklaracja bo już trochę zapomniałem jak to się robi
  
  - nie ma problemu, mam teraz trochę wolnego to mogę Ci pomóc z tym formularzem.
  
  Pani dyrektor zaprowadziła mnie do ...
  ... swojego gabinetu, kazała mi usiąść za biurkiem na fotelu dała mi długopis i kazała wypełnić te rzeczy z którymi nie mam kłopotów a w razie potrzeby to mi pomoże. Sama obecność z nią sam na sam w pokoju mnie bardzo podniecała i jej się chyba tez to podobało bo cały czas się do mnie uśmiechała.
  
  -Może napijesz się kawy albo herbaty? Chyba że Ci się bardzo spieszy?
  
  -Mam dużo czasu i z chęcią się napije herbatki
  
  Za chwile podała mi herbatę a sobie zrobiła kawę. Usiadła koło mnie na drugim fotelu i zdjęła swoje szpileczki gdyż jak mówiła strasznie ja uciskają. Rozpięła dwa guziki ze swojej bluzeczki ponieważ było dość gorąco moim oczom ukazały się jej piękne duże soczyste piersi a z pod bluzeczki przebijał jej czarny koronkowy stanik. Wyglądał piknie z ta rozpięta bluzeczka bez szpileczek z założoną noga na nogę co podkreślało jej zgrabne nóżki. Nie mogłem opanować podniecenia zresztą co Ona tez zobaczyła bo miałem na sobie koszulkę i luzne spodenki. Za chwilkę ku mojemu zaskoczeniu się spytał:
  
  - znasz się Macku na masażu stóp?
  
  - jasne, jak do tej pory komu robiłem to sobie chwalili
  
  - no to swietnię bo mnie strasznie stopy bolą od tych szpilek, no i zresztą coś za coś ja ci pomagam w deklaracja a ty mi w masażu
  
  - nie ma sprawy zrobię to z wilka przyjemnością
  
  - to dobrze tylko zamknę drzwi żeby nikt nie wszedł i nic sobie nie pomyślał
  
  Gdy Pani poszła zamknąć drzwi to myślałem ze mi penis rozerwie spodenki z tego podniecenia starałem się troszkę zamaskować ...
«123»