1. Tak miało być


  Data: 18.04.2018, Kategorie: Anal BDSM Fetysz Hardcore, Oral Wytryski Autor: antkowal, Źródło: Pornzone

  Spotkaliśmy się na dworcu, tak było jej wygodniej, a mnie wszystko jedno gdzie mam podjechać. Wsiadła do samochodu, wymieniliśmy powitania - Dzień dobry Panu - cześć Suczko. Na imię miała Kasia, ale chciała by nazywać ją Suczką. Zapytałem czy jest zdecydowana, potwierdziła skinieniem głowy. I tak rozmawiając na zupełnie luźne tematy (co słychać ? itp.) dojechaliśmy do hotelu. Krótka wizyta na recepcji i szliśmy do pokoju. Włożyłem klucz do zamka i raz jeszcze zapytałem:
  
  Czy jesteś na pewno zdecydowana ? Pamiętaj, że za tymi drzwiami przestanę Cię traktować jak damę, a zacznę jak Sukę. Jesteś zdecydowana ?
  
  Odpowiedziała cichutko - tak, nie słyszę – powiedz głośno i wyraźnie. Tak, jestem zdecydowana – odpowiedziała.
  
  Otworzyłem drzwi i puściłem ją przodem – w końcu JESZCZE była damą.
  
  Zamknąłem drzwi na klucz i powiedziałem:
  
  - zdejmij buty, resztę ja z Ciebie zdejmę i daj mi tę apaszkę do zasłonięcia oczu.
  
  Posłusznie sięgnęła do torebki i podała. Zdjęła buty, a ja powoli zacząłem ją rozbierać. Najpierw sweterek, potem bluzka i spodnie i została w samych majtkach i staniku. Zawiązałem oczy apaszką, a ręce związałem z tyłu przeplatając wielokrotnie sznur tak aby nie uciskał jej rąk, a jednocześnie żeby nie mogła się rozwiązać. Przeciągnąłem szur pomiędzy nogami, a następnie przerzucając przez drzwi naprężyłem i zawiązałem o klamkę. Wyglądało to tak że sznur wchodził pomiędzy pośladki, a drugą stroną biegł do góry ładnie wrzynając się w cipkę. gdy Suczka stała ...
  ... na palcach, to było spokojnie, ale jak długo można stać na palcach? Niezbyt długo. Gdy bolały ją nogi i chciała stanąć na całych stopach, to sznur wcinał się w cipkę, więc znów stawała na palcach i tak kilka razy. Jęczała ale nie odważyła się na sprzeciw. Gdy po dziesięciu mniej więcej minutach odwiązałem sznur to odetchnęła z ulgą. Ale przekraczając drzwi pokoju dobrze wiedziała na co się decyduje.
  
  Następnie podprowadziłem ją do stołu i pchnąłem tak że głowa i tułów znalazła się na stole, nogi stały na podłodze, a pupa była wypięta. Zsunąłem majtki i zacząłem bić pupę, a biłem tak długo aż mnie ręka zaczęła boleć. Pupa zrobiła się czerwona, a ja podsunąłem jej rękę pod twarz i krzyknąłem:
  
  Widzisz jak mnie ręka przez ciebie boli ? całuj dłoń która wymierzyła Ci karę !
  
  Posłusznie zaczęła całować, a mnie po kilku pocałunkach zaczęło to łaskotać, ale trudno jakoś o zniosę, ważne że ona CZUJE swą uległość.
  
  Nie jestem fanem analu, nawet nigdy nie próbowałem i teraz też nie zamierzałem, ale założyłem rękawiczkę gumową, rozchyliłem pośladki i energicznym ruchem - można by powiedzieć wbiłem środkowy palec w jej odbyt. Krzyknęła, nie wiem czy z bólu, czy ze strachu, czy z zaskoczenia, a ja wyjmując powoli palec powiedziałem:
  
  - pamiętaj Suko, że twój Pan będzie robił z tobą to, na co będzie miał ochotę.
  
  Zdjąłem i wyrzuciłem tę brudną rękawiczkę, a założyłem cieniutką foliową. Delikatnie zacząłem rozchylać pośladki i powiedziałem:
  
  - nie ściskaj pośladków bo tego ...
«1234»