1. Pomyłka


  Data: 13.08.2019, Kategorie: Geje Autor: ArtaR

  Muszę przyznać, że kłopoty mnie lubią. Jak tylko uda mi się rozwiązać jeden problem, zaraz mam następny. Tym razem chodziło o kompa, miałem 4dni na zrobienie projektu. I oczywiście okazało się, ze to idealny czas na sfajczenie. Kurw był tym większy, że większość znajomych mogło mi pożyczyć sprzęt lub kasę , za kilka dni. Uznałem, że najlepsze co mogę teraz zrobić to wyjść do pubu i nad kufelkiem pomyśleć co dalej.
  
  W barze było kilka osób, wziąłem piwo i siadłem przy małym stoliku przed salą. Popijając Piwo, czytałem gazetę. Nie zauważyłem nawet kiedy do mnie podszedł, koleś był mniej więcej mojego wzrostu, nieźle zbudowany, krótkie włosy. Ubrany w zwykłe spodnie, koszule i okulary zawieszone na kieszonce. A raczej kamerka udająca okulary, sam używałem takiej kilka razy prowadząc wywiady. -Można się dosiąść? Jestem Pavel. -przedstawił się, po akcencie łatwo było poznać, że to czech. -Proszę, Paweł jestem. Kolega z Pragi? -Nie z Ostrawy, w Polsce wszyscy od razu zakładają, że jak Czech to z Pragi. -Większość tylko to miasto zna, ale mi sie to skojarzyło przez tą kamerkę.- widać było, że zdziwiło go, że ją poznałem.- Używałem podobnej przeprowadzając badania salonów z ciuchami w Pradze. -Ja noszę ją i nagrywam miejsca, które zwiedzam. Jak jej nie ma to ludzie są bardziej otwarci. Wyłączyć?- zapytał, pokazałem, że nie trzeba i zaczeliśmy rozmawiać. Po kilkunastu minutach zaczęliśmy o sprawach finansowych, a dokładnie o moich finansach. W pewnej chwili zapytał, -Chcesz ...
  ... zarobić 1000koron?- nie czekał na odpowiedź- Wystarczy, że mi pokażesz swojego kutasa.
  
  Szok tego z powodu tego pytania był spory. Momentalnie przypomniałem sobię, o filmikach o gejach amatorach. Mimo, że jestem hetero i nie spałem nigdy z nikim poza moją dziewczyną, lubiłem czasem sobie popatrzeć na zabawy samych facetów. To jednak minęło już dawno. -Że, co?- więcej nie byłem wstanie nic powiedzieć. -Pójdziemy, gdzieś gdzie nikt nas nie zobaczy. Ty pokażesz mi swoje przyrodzenie, ja ci dam wzamian 1000koron, albo nie 1500 to będzie ponad 200w waszych złotych. -2000? I pójdziemy gdzieś gdzie na pewno mnie nikt nie zobaczy. Nie chce mieć problemów.- sam nie wiem czumu to powiedziałem. Domyślałem się, że to nie będzie koniec "ofert" ale huk co mi szkodzi a kasa, to kasa. -2000 i wszystko nagrywam.- nie musiał tego mówić. -A miejsce mam, niedaleko jest mieszkanie które wynajmuje. Jednak część pokażesz mi wcześniej.
  
  Weszliśmy do samochodu, Pegoute Expert, z dużą kanapą z tyłu. Pozwolił mi sie ulokować wygodnie. -No to pokaż, co tam ukrywasz. Zsunąłem jeansy i slipki moja pałka była cześciowo pobudzona. Tak na oko z 14cm, lekki zarost wokół (moja pani lubi jak nie mam zbyt bujnego owłosienia). Pokazał mi abym ściągnął koszulkę. Zrobiłem to i pokazałem lekki brzuszek, brak mięśni niezbyt apetyczne wg mnie, ale on wręczył mi 1banknot. I rzucił "reszta, późnie jedziemy".
  
  Zaprowadził mnie do sypialni z bardzo dużym łóżkiem i szafką. Nie przyjżałem się zbytnio, gdyż Pavel wziął inną ...
«1234»