1. Szalone wakacje


  Data: 27.09.2019, Kategorie: Hardcore, Lesbijki BDSM Autor: MichalBielsko

  Jak pisałem wcześniej, nasze dziewuszki bardzo lubią wszelkiej maści ostre zabawy. W zasadzie obydwie im ostrzej i brutalniej się z nią obchodzisz, tym bardziej ona to uwielbia. Brutalne zabawy aż do bólu lubi zarówno Daria jak i Julka. A chłopaki tylko czekają na to, aby dać dziewczynom porządnie po tyłkach i mocno je zerżnąć w ich wiecznie rozgrzane cipki i dupcie. Ostatnia okazja nadarzyła się ku temu parę dni temu. Nasze panienki umówiły się na spacerek. Zadzwoniły tym razem od razu po chłopaków, żeby do nich dołączyli. Szybko towarzystwo znalazł sobie ustronne miejsce, gdzie można naprawdę ostro się zabawić. Z resztą od początku widać było, że towarzystwo ma ochotę na naprawdę brutalny, bezkompromisowy seks. Już od pierwszych chwil Julka zaczęła ostentacyjnie kusić Karola swoimi ruchami. Z resztą dziewczęta szybko pozbyły się ciuszków tak, że za chwilę w zasadzie zupełnie na golasa paradowały przed chłopakami, a ci mieli z tego naprawdę wielką radochę. W pewnym momencie dziewczyny zaczęły się obściskiwać, całować namiętnie. W pewnym momencie Daria położyła się tak, żeby był pełen dostęp do jej cipki. Julka w tym momencie przyssała się języczkiem do pochwy swojej koleżanki. Daria zacisnęła zęby, żeby nie krzyknąć, ale podniecenie było i tak na tyle wielkie, że dał się słyszeć ciężki oddech nastolatki, aż w końcu Daria krzyknęła:
  
  -O mój Boże!....to jest to!....pierdol mnie Julka głębiej!. A Julia zagłębiała się naprawdę mocno w pizdę koleżanki. W tym momencie od tyłu ...
  ... podszedł do zajmującej się cipką koleżanki dziewczyny Karol.Nakierował kutasa na cipkę Julii. Bez żadnego ostrzeżenia wbił się w pochwę Julce tak, że ta musiała oderwać się od lizania cipki Darii, żeby skupić się na byciu ostro rżniętą w pochwę przez Karola. Karol wbijał się w cipę Julii ekstremalnie brutalnie i głęboko. A Julia tylko ciężko dyszała z każdym brutalnym pchnięciem kutasem Karola w swojej nastoletniej pochwie.
  
  Ach...och...to jest to....pierdol mnie ile wlezie!...darła się Julka do Karola, który teraz pierdolił ją w cipkę naprawdę brutalnie. A Daria się na to patrzyła i namiętnie masturbowała się patrząc jak Karol demoluje pochwę jej koleżance. W tym momencie do Darii podszedł Patryk od tyłu. Wziął do ręki duże piersi Darii i z czułością zaczął się nimi zabawiać, masując je, podszczypując, co powodowało, że Daria wręcz mruczała z zadowolenia. Uśmiech dziewczyny i pomruki zadowolenia mówiły wszystko. Tymczasem Karol przestał szaleńczo pierdolić Julię w pizdę. Para musiała ustąpić miejsca Darii i Patrykowi. W tym momencie Karol jeszcze genialnie wypieścił cycki Julce, a ta położyła się nago obok i odpoczywała. W tym momencie Patryk obalił roznegliżowaną Darię na plecy. Namiętnie przyssał się do cipki nastolatki. Jednocześnie Karol zabawiał się cycuszkami Darii tak, że dziewczyna nie wiedziała za bardzo, co robić "
  
  -Ale mi dobrze...tak!....chłopaki jesteście nieziemscy!....cichutkim i namiętnym głosem mówiła Daria, odpływając z podniecenia w momencie, kiedy ...
«12»