1. SUMMER LOVE - Family


  Data: 02.12.2019, Autor: ZAC

  Był już późny wieczór kiedy wróciłem do domu, jak to zwykle bywa w knajpie życie zaczyna się wieczorem. Marzyłem tylko o zimnym piwku i szybkim prysznicu, o niczym więcej. Całe szczęście był to ostatni tydzień, przed naszym wyjazdem do UK. Atmosfera w domu była napięta, ponieważ musiałem wszystko zgrać, tak by knajpa mogła funkcjonować po naszym wyjeździe . Dziewczyny w niczym nie ułatwiały mi zadania, żonka już szykowała się na dwa tygodnie błogiego lenistwa, a córka już nie mogła doczekać się wspólnych wakacji z Denisem. Pierwotny plan był taki, że my z szwagrostwem jedziemy sami, a młodzież zostaje w UK. Niestety ten plan szybko uległ zmianie, po ostatniej wizycie Zosi w Anglii. Z przecieków jakie do nas docierały jednoznacznie wynikało, że nasza słodka córka pieprzy się z Denisem, ale jak to nam streściła Aga nie jest tak niewinna jak nam się wydaje. Oboje z żoną zauważyliśmy również dużą zmianę w jej zachowaniu, już nie była skromną nastolatką czerwieniącą się kiedy pytaliśmy się jej o relacje z Denisem. Po powrocie mówiła otwarcie o nim i o tym co ich łączy, poprosiła również Kasie o kilka seksownych rzeczy które chciała kupić na nasz wyjazd. Sam byłem czasami zaskoczony tym jak zmieniła się moja córka, stawała się piękną kobietą i nie wstydziła się tego okazywać.
  
  Całe szczęście teraz nikt nie przeszkadzał mi i mogłem w spokoju zrobić swoje w kibelku, po czym wskoczyłem pod prysznic. Ciepła woda zmyła trudy całego dnia, kiedy wyszedłem, wytarłem ciało i założyłem ...
  ... bokserki. Dziewczyny pewnie spały dlatego tak cicho było, zabrałem piwko i poszedłem sprawdzić do sypialni czy moja Kasia już śpi. Lekko uchyliłem drzwi i tu spotkała mnie mała niespodzianka.
  
  Kasia siedziała na łóżku oparta o bezgłowie, w pokoju panował półmrok tylko kilka świec świeciło się na komodzie. Moją uwagę jednak zwrócił laptop leżący na środku łóżka.
  
  - Wreszcie jesteś - odezwała się Kasia kiedy mnie dostrzegła
  
  - Jestem , wreszcie...
  
  - Zmęczony???
  
  - To zależy , odpowiedziałem widząc jak jest ubrana moja żonka
  
  - To dobrze, siadaj obok mnie, bo moja siostra opowiada dziś niestworzone rzeczy
  
  - Przesuń się
  
  - Ok
  
  Robiło się coraz bardziej interesująco, po drugiej stronie komputera siedziała Aga i John. Aga siedziała po turecku, była ubrana w seksowną piżamkę z prześwitującego koronkowego materiału spod którego doskonale było widać jej sterczące, brązowe sutki. John gładził ją wzdłuż uda odsłaniając częściowo jej wygoloną cipkę.
  
  - No to już jak jest Romek, to John może nam wszystkim opowiedzieć jak to było,w tej przymierzalni - powiedziała Aga
  
  - No właśnie, tylko mów całą prawdę, bo coś nie coś wiem od Zosi...odpowiedziała Kasia
  
  - Powiedziała ci ??? Zapytał John..
  
  - Ona mi mówi wszystko, nawet to że twój kutas jest grubszy niż Denisa ..
  
  - No no i co ci powiedziała jeszcze???? dopytywał John
  
  - Tego się nie dowiesz, ale jak opowiesz nam całą prawdę, to wtedy będę mogła się dowiedzieć czy aby Zosia czegoś nie zataiła...
  
  Nie mogłem ...
«123»