1. Spotkanie z Marlenką


  Data: 02.12.2019, Kategorie: Pierwszy raz Autor: paraplegik

  Od dłuższego czasu miałem ochotę na dziewczynę z dużym biustem! Oj tak wielką ochotę. Siedziałem na portalach szukałem szukałem. Przegladałem ogłoszenia towarzyskie pisałem ale zazwyczaj nic z tego nie wychodziło. Aż do teraz. Na pewnym portalu znalazłem ogłoszenie. Młoda puszysta zrobi loda... Noi napisałem o dziwo konwersacja przebiegła szybko wysłał mi kilka fotek swojego biustu i swojej figury. Było na co popatrzeć, Szybko ustaliliśmy termin, najbliższa Sobota godzina 18 Kraków. Pojawiłem się samochodem w umówionym miejscu przed czasem zaparkowałem i czekałem i czekałem.... mineła 18 minęło 15 minut... wiadomość:
  
  trochę się spóźnię czekasz już?
  
  odpisałem:
  
  Jestem już czekam pod numerem 18 naprzeciwko monopolowego.
  
  odpisała: Poczekasz 15 minut muszę się ogarnąć
  
  Odpisałem:
  
  ok czekam
  
  20 minut później wiadomość:
  
  Idę jestem w czarnym płaszczu ala nietoperz :D
  
  Serce zaczeło szybciej bić, zacząłem jej wypatrywać, idzie rozglada się, mrugnąłem światłami zauważyła wsiadła.
  
  Cześć
  
  Cześć Przepraszam za spóźnienie
  
  Już się bałem że się nie pojawisz. To co ruszamy ?
  
  Przepraszam musiałam dłuzej w pracy zostać. Tak ruszajmy.
  
  Rozsiadła się rozpieła płaszcz... mmm piękny kuszący dekolt olbrzymie piersi!!! tak na to czekałem!!! uśmiechnęła się w moją stronę.
  
  To gdzie jedziemy masz jakaś miejscówkę ?
  
  Odpowiedziała: tak jedzmy na działki koło tauron areny.
  
  Jesteśmy już nie daleko widzimy tłum ludzi policji. Fuck zapomnieliśmy dziś jest ...
  ... koncert.
  
  I co teraz?
  
  pomyślałem chwilę i mówię, Mam miejscówkę jedziemy.
  
  Pojechaliśmy na Pleszów za miasto gdzie w dzień rezyduje okoliczna przydrożna dupodajka wiedziałem że na końcu tej uliczki jest dyskretne miejsce gdzie można zaprkować.
  
  Dojechaliśmy złożyliśmy przednie fotele.
  
  Spojrzała na mnie uśmiechnęła się słodko i pomogła mi zdjąć spodnie, Sildenafil zaczął już działać wzięła do ręki mojego przyjaciela zaczęłą nim rytmicznie poruszać, krew zaczęłą pompować mojego przyjaciela a jej język zaczął go pieścić napierw główkę później zataczać po nim koła aż wreszcie wzięła go do buzi i zaczęła bosko robić mi loda!!
  
  W języku miała kolczyk jej jeżyk wił się w jej buzi i pieścił mojego członka jak szalony!!!
  
  Moja dłoń powędrowała pod jej bluzkę, na moment przestałą robić mi loda. Dobrałem się do jej biustu uwolniłem go! Wtuliłem wgłowę między jej piersi ssałem sutki miętosiłem całowałem ssałem d**gą ręką powędrowałem do jej cipki i zacząłem ją piescić była baaardzo mokra, Jej ręka dalej była na moim kutasie ruszała nim góra dół. Nagle szepnęła mi do ucha że chce na nim pojeździć, szybko wbiła się na niego i zaczęła po mnie hasać góra dół jej cyce falował w rytm jej ruchów było cudownie!! jeczała!!! jeździła po mnie jak szalona w końcu zaproponowałem 69 mój jeżyk doprowadzał ja do rozkoszy a ona mnie w końcu doszła!!! ależ błagała bym przestał. uklękła na fotelu obok i dokończyła mnie oralnie, w końcu doszłem w jej ustach( a sprawić bym wystrzelił nie jest łatwo) ...
«12»