1. Tatuś cz. 1


  Data: 02.12.2019, Kategorie: Geje Autor: draconman

  Moi rodzice są po rozwodzie już 4 lat. Co jakiś czas nocuję u mojego taty. Tata mieszka w małej kawalerce na obrzeżach miasta.
  
  Mój ojciec jest bardzo przystojnym mężczyznom, przynajmniej dla mnie. Ma 43 lata, 186cm i jest szczupły. Jego całe ciało jest pokryte czarnymi włosami, strasznie mnie tym podnieca.
  
  Tym razem miałem zostać u niego tydzień, akurat w tedy były ferie więc miałem dużo czasu. Mama przywiozła mnie w czwartek po południu do niego do domu. Umówiliśmy się tak, że on będzie pracował od czwartku rana i przyjedzie z pracy dopiero w piątek na wieczór więc ja miałem mieszkanie dla siebie, klucze miały być u sąsiadki. Poszedłem do sąsiadki po klucze a ona mi je dała jak zawsze z uśmiechem. Wszedłem do mieszkania ojca, miał je super urządzone zresztą to ja wszystko zaplanowałem co gdzie ma stać, miał duży telewizor, kino domowe, i dosyć duże łóżko (takie na 2 osoby). Zawsze zastanawiałem się jak to możliwe że tyle rzeczy mieści się w tej kawalerce. Przełożyłem ubrania z plecaka do wcześniej przygotowanej szafki i włączyłem telewizję. Zobaczyłem że na stole coś leży, to była kartka i 50zł, tata napisał, żebym zamówił sobie pizze i ogólnie co tam bym sobie chciał. Pooglądałem sobie telewizję ale nic ciekawego nie było więc się wykąpałem i położyłem do łóżka, ...
  ... było bardzo wygodne. Trochę pograłem sobie na telefonie i nawet nie wiem kiedy zasnąłem. Obudziłem się około 11 ( jestem typem leniucha więc nie chce mi się wstawać i najlepiej przeleżałbym cały dzień w łóżku) zgłodniałem więc musiałem wstać z łóżka :( Zaglądam do lodówki a tam nic praktycznie nie ma, tylko 4 piwa. Pomyślałem, że może zrobię zakupy. Jak pomyślałem tak zrobiłem, ogarnąłem się i wyszedłem do sklepu. Pochodziłem tak i nawet nie wiem kiedy byłe już 13:30. Wróciłem więc do domu i zrobiłem sobie „śniadanio-obiad”. Ojciec miał wrócić o 18, więc jeszcze trochę czasu było. Po posiłku włączyłem znów telewizor, ale jak na złość nic ciekawego nie leciało. Z nudów zabrałem się za sprzątanie mieszkania, wycieranie kurzy, odkurzanie, zmywanie i gdy zabrałem się za sprzątanie łazienki zobaczyłem coś niesamowitego. Na podłodze leżała kupka noszonych skarpetek i bokserek. Strasznie się podnieciłem, uwielbiam takie rzeczy i nie mogłem się powstrzymać od powąchania ich, pachniały super, zauważyłem, że na wszystkich bokserkach jest sperma, gdy to zobaczyłem to już nie wiedziałem co ze sobą zrobić, kutas stał mi na maksa, myślałem że zaraz pęknie. Wziąłem tą kupkę na łóżko i się rozebrałem, gdy zdejmowałem bokserki mój kutas wystrzelił z bokserek uderzając w moje podbrzusze.
  
  CDN 
«1»