1. 16 lat - Z kolezanka z klasy


  Data: 14.06.2018, Kategorie: Pierwszy raz Autor: Adrian Muniak

  Mam 16 lat i chciałbym wam opowiedzieć historie która zdarzyła mi się 3 miesiące temu. Otóż chodzę do klasy z Anią. Jest to średniego wzrostu blondynka ze zgrabną figurą. Uczy się wzorowo, ma jednak problemy z jednym przedmiotem-wychowaniem fizycznym. Mimo że jest zgrabna, dość sprawna, to nie ma techniki aby cokolwiek zrobić. Krótko mówiąc za sportem nie przepada w przeciwieństwem do mnie. Ja jestem zawsze podstawowym zawodnikiem we wszystkich dyscyplinach jakie są organizowane w turniejach międzyszkolnych. Ale tyle tego przechwalania. Historia zaczęła się kiedy dziewczyny z naszej szkoły miały na zaliczenie przyjecie w siatkówce. Ania chcąc dostać 3 na koniec roku musiała przyjęcie zaliczyć na przynajmniej 4. Nie wiedziała nic o tym, ani jak przybrać poprawną pozycję, ani jak się poruszać. Cztery dni przed zaliczaniem podeszła do mnie na jednej z przerw i zapytała:
  
  -hej, ty tam umiesz wszystko z tej siatkówki, a ja nic, a za 4 dni mamy zaliczenie i musze dostać 4. Pomożesz mi? Nauczysz mnie przyjmować?- wtedy pierwszy raz dostrzegłem jej piękne oczy, były zjawiskowe, takie głębokie, każdy by chciał się w nich utopić. Po krótkiej chwili odparłem:
  
  -Jasne. Dziś nie dam rady, bo mam trening, ale jutro z chęciom.-mówiłem.
  
  -To może ja przyjdę na ten trening i zobaczę jak ty to robisz to będzie mi łatwiej.
  
  -Ok. Nie ma sprawy.-odpowiedziałem z miłym uśmieszkiem. Lekcje się skończyły. Miałem godzinę na powrót do domu, obiad, przebranie się i musiałem już iść na trening. ...
  ... Gdy dotarłem na hale w której trenowałem, przed wejściem spotkałem Anię, zapytała czy może wejść ze mną, odparłem że oczywiście. Chciałem pójść się przebrać więc powiedziałem Ani żeby udała się na trybuny i tak zrobiła, a ja poszedłem do szatni. Zacząłem się rozbierać. Stałem w koszulce, bez spodni gdy kątem oka zauważyłem że Ania spogląda zza uchylonych drzwi. Nie przywiązałem do tego szczególnej wagi. Przebrałem się do końca i wyszedłem na rozgrzewkę. Przez cały trening co jakiś czas spoglądałem na trybuny i patrzyłem co robi Ania a ona ciągle się na mnie patrzyła, z milusim uśmiechem na ustach.
  
  Po treningu wszyscy udali się do szatni, wszyscy oprócz mnie gdyż ja udałem się do trenera z prośbą czy nie mógłby zostać ze mną i Ania jeszcze godzinę. Niestety spieszył się do żony która miała rodzić za 3 dni. Tak, więc trener zostawił mi klucze do hali. Powiedziałem o tym Ani i powiedziałem żeby poszła się przebrać, gdyż widziałem ze wzięta ze sobą strój gimnastyczny. Tak też zrobiła, a ja wziąłem piłki i poszedłem poćwiczyć jeszcze zagrywki. Po 10 minutach zjawiła się Ania. Gdy ją zobaczyłem to szczęka opadła mi chyba aż po parkiet, w przeciwieństwie do mojego przyjaciela poniżej pasa. Musiała zauważyć mój wzwód gdyż mój penis miał 21 cm i przez cienkie spodenki i dość luźne bokserki musiało go być widać. Ania miała na sobie majteczki sportowe, takie jakie noszą zawodowe biegaczki i koszulkę na ramiączkach z dużym dekoltem. Ta koszulka zakrywała siej zaledwie cycuszki a cała ...
«123»