1. Koledzy taty


  Data: 07.01.2020, Kategorie: Anal Creampie, Nastolatki Oral Sex grupowy Wytryski Autor: napalonakotka22

  opowiadanie nie jest oparte na faktach
  
  ***
  
  Cześć mam na imię Monika i jestem raczej nieśmiała, nigdy nie miałam chłopaka, ani nawet się nie całowałam! Wszystkie koleżanki mówią, że jestem głupia bo z moim wyglądam mogłabym mieć każdego faceta. Mam 174cm, ważę… ile ważę, Mam długie blond włosy i niebieskie oczy. Rzadko chodzę w spódnicach mimo iż podobno mam rewelacyjne nogi. Spódniczkę noszę tylko w domu, bo nie lubię ciasnych jeansów. Opowiem wam historię, która przytrafiła mi się kilka tygodni temu i na zawsze zmieniła moje życie.
  
  Jest sobotni wieczór, siedzę w domu nad książkami, próbując zrobić zadanie z matmy. Niestety nic mi nie przychodzi do głowy rozglądam się po ścianach gryząc w zębach ołówek Siedzę na obrotowym fotelu z nogami wystawionymi na biurko i słucham odgłosów dobiegających z salonu. Mój tata z kolegami z pracy oglądają mecz przy piwku, a mama pojechała do jakiejś koleżanki za miasto. To chyba pierwszy taki męski wieczór u nas w domu. Przeważnie w weekendy jesteśmy w domu w trójkę. Po chwili słychać otwierane drzwi i z salonu wychodzi jeden z kolegów taty lekko wstawiony wchodzi do łazienki, która jest na wprost mojego pokoju. Patrzę na drzwi, w których zniknął nie zmieniając pozycji, po kilku minutach wychodzi i patrzy w moją stronę. Nigdy wcześniej go nie widziałam dobrze zbudowany wysoki brunet z kilkudniowym zarostem mniej więcej wieku mojego taty czyli koło czterdziestki.
  
  – Dzień dobry – Mówię przerywając dziwną ciszę
  
  – Witam – ...
  ... Odpowiada i wchodzi do mojego pokoju – Ty jesteś Monika?
  
  – Tak – odpowiadam z uśmiechem
  
  – Twój tata mówił, że ma śliczną córkę, ale nie wiedziałem, że aż tak.
  
  – Dziękuje – odpowiedziałam z rumieńcem na twarzy. Mężczyzna podszedł bliżej i zaczął się gapić na moje piersi i na nogi cały czas spoczywające na biurku. Zdziwiona jego zachowaniem, zawstydzona szybko zdjęłam nogi z biurka.
  
  – Masz całkiem zgrabne nóżki – Odparł z uśmiechem
  
  – Dziękuje – Odpowiedziałam i nagle poczułam jego rękę na moim udzie. Przerażona nie wiedziałam co zrobić, bałam się i chciałam go odepchnąć, ale nie mogłam zebrać w sobie na tyle siły więc tylko siedziałam, a on gładził mnie swoją ciężką dłonią po skórze. Zrobiło mi się gorąco. Jego palce powędrowały na wewnętrzną część uda i głaskały mnie delikatnie w miejscu gdzie kończyła się moja spódniczka. – Mmm… – Zamruczałam cichutko po czym poczułam drugą rękę na mojej twarzy. Mężczyzna położył ją na moim policzku i pokierował moją głowę tak, żebym spojrzała mu w oczy. Gdy to zrobiłam uśmiechnął się zbliżył swoją zarośniętą twarz do mojej na odległość kilkunastu centymetrów i powiedział.
  
  – Niezłe z Ciebie ciasteczko, może dołączysz do nas przed telewizorem? Chłopcy by się ucieszyli – Wyczułam od niego alkohol. – Zastanów się – Dokończył z ohydnym uśmiechem i lekko pocałował mnie w usta. Po czym zabrał rękę z mojego uda i wyszedł z pokoju. Przez chwilę tak siedziałam i nie mogłam zrozumieć co właściwie zaszło.
  
  – Co mam zrobić? – pomyślałam, nie ...
«1234...10»