1. Szkolna wycieczka, szantaż i sex


  Data: 09.01.2020, Kategorie: Hardcore, Laski Nastolatki Oral Autor: lili23

  Pamiętacie kujona z mojego pierwszego opowiadania tutaj? Jeśli tak to już wtedy wspominałam o wycieczce w góry a dzisiaj o niej opowiem. Był to maj miesiąc matu a nasza klasa wtedy wypadło że miała prawie tydzień wolnego. Wymyśliliśmy wycieczkę. Fundusze zostały zebrane nocleg zarezerwowany i przewodnik. Pojechaliśmy. W dzień wycieczki mój kujon a miał na imię Krzysiek powiedział do ucha mi żebym siadła z nim. Oczywiście tak też zrobiłam. Ruszyliśmy. W drodze każdy słuchał muzyki, czytał książki spał a Krzysiek wsadził mi rękę do spodni i pieścił moją cipkę, przykryliśmy się jego kurtką żeby nie było nic widać.
  
  - Wiesz co... ten kierowca to dobry kolega mojego ojca... dzisiaj spędzimy niezapomniany wieczór... - powiedział
  
  Nie drążyłam tematu bo jak każdy dobrze wie co się na takich wycieczkach dzieje, wiec i ja się spodziewałam czegoś. Dojechaliśmy w góry, piękne widoki bardzo ładny hotel, aż się wszyscy dziwili że za nasze pieniądze taki luksus zarezerwowaliśmy.
  
  Wychowawczyni od razu zapowiedziała że chłopcy śpią osobno a dziewczyny osobno. Ogólnie była to w porządku kobieta. Po dojechaniu na miejsce poszliśmy do jakiegoś lasu jakichś jaskiń tak że wróciliśmy na kolacje. Kiedy zbliżała się pora ,,snu" wychowawczyni oznajmiła nam że ,, ufa nam i ma nadzieję że nie spijecie się bardzo." Wszyscy wiedzieli do którego pokoju trzeba się udać i tak ja też tam poszłam. Chociaż alkoholu nie chciałam Krzysiek który cały czas był ze mną powiedział mi:
  
  - Słuchaj za 15 minut ...
  ... bądź na parkingu gdzie stoi autokar
  
  - A którędy wyjdę przecież mnie ktoś zauważy? - spytałam
  
  - Na końcu korytarza jest wyjście ewakuacyjne, tamtędy. A wiem bo sprawdziłem.
  
  - Ok to będę
  
  No i za te 15 minut czekałam pod naszym autokarem aż poczułam czyjąś rękę na ramieniu. Trochę przestraszona odwróciłam się i zobaczyłam Krzyśka.
  
  - Zobacz co mam - i pomachał mi przed oczami kluczykami do pojazdu
  
  - Skąd to masz? Będą problemy - zaczęłam krakać
  
  - Przestań nie będzie żadnych problemów. to kumpel mojego ojca. Powiedziałem mu że chce spędzić trochę czasu z dziewczyną no i on zrozumiał. Wchodzisz skarbie? - spytał i zaprosił mnie do środka.
  
  - Serio nie będzie problemu? - zaczęłam się upewniać
  
  - Nie będzie i zaczęliśmy się całować i rozbierać. Zaczął następnie pieścić moje piersi następnie całując po brzuchu schodził niżej aż nagle zatrzymał się i wypowiedział takie słowa ,,Założyłaś majtki?" popatrzyłam na niego z dziwnym grymasem a on zdjął te majtki i rzucił gdzieś na przód autokaru. Dla ścisłości ja już nogi miałam rozłożone do minetki na ostatnim siedzeniu, każdy wie że z tyłu jest taka jakby ławeczka. Zaczął więc lizać mi szparkę, robił to dość długo potem zsunął spodnie i dal mi kutasa do ust. Przez chwilę robiłam mu dobrze ustami by po chwili zaczął się niezapomniany sex w autokarze. Jęczałam jak opętana a Krzysiek wtórował mi swoim sapaniem. Potem położył się na tym siedzeniu a ja usiadłam na nim tak że byłam skierowana twarzą do jego twarzy, swoimi ...
«1234»