1. Tata i jego tajemnice cz.2


  Data: 13.01.2020, Kategorie: Geje Autor: dys17yr

  Opowiadanie fikcyjne. Zapraszam do zapoznania się z drugą częścią. :)
  
  Od ostatniego czasu dostaję dużo wiadomości na profilu randkowym, a najwięcej od swojego ojca. Niecałe 5 dni temu waliliśmy sobie na kamerce, ale on nie wiedział, że jestem jego synem. Chciałem mu na koniec wysłać swoje zdjęcia tak jak umówiliśmy się, lecz postanowiłem, że go zaskoczę i pokażę mu je w dyskretny sposób. Dzisiaj jest piątek i będę miał bardzo dobrą okazję na penetrowanie jego pokoju, bo on idzie do mnie do szkoły na wywiadówkę.
  
  Gdy wróciłem ze szkoły mojego taty nie było jeszcze w domu. Powinien już wrócić z pracy i przygotowywać się do szkoły.W sumie było to dla mnie na rękę bo miałem więcej czasu na siebie. ;) Wszedłem na pietro po schodach do swojego
  
  pokoju i rzuciłem swój plecak. Zacząłem szybko się rozbierać do naga pozostając w swoich białych lecz już trochę brudnych skarpetkach. Mam nadzieję, że mojemu tacie spodobają się 5-dniowe soxy. Lubie chodzić po domu nago gdy go nie ma.
  
  Usiadłem do komputera i zacząłem drukować swoje zdjęcia z naszego e-spotkania. Gdy je drukowałem, wszedłem w folder z jego fotkami z naszego walenia. Patrzyłem na jego obspermioną twarz i pragnąłem by jego nasienie znalazło się też na mojej twarzy. Rozmyślając o tym, z podniecenia stanął mi kutas a ja chciałem już wbiec do pokoju ojca i łapczywie ślinić jego boxy. Wziąłem zdjęcia i ruszyłem w stronę jego pokoju. Położyłem mu je na stoliku przy jego dużym łóżku i otworzyłem ogromną szafę na przeciwko ...
  ... jego łóżka. Zacząłem poszukiwania. ;)
  
  Gdy otworzyłem szafę zauważyłem element, którego wcześniej tam nigdy nie widziałem. Wiele razy tam zaglądałem, ale ani razu nie spostrzegłem czerwonej wstążki na najwyższej półce zasłoniętej jego koszulami. Zdjąłem te ubrania i ściągnąłem tajemniczą rzecz. Było to duże lawendowe pudło owinięte długa czerwoną wstążką. Na spodzie widniał ogromny napis ,,Zabawy 2018". Otworzyłem pudło i byłem mega zaskoczony. Było tam mnóstwo seks gadżetów w tym to co kocham czyli czarne skarpety. :) Miałem wrażenie, że mój tata chyba okradł jakiś sex shop. Najbardziej jednak zainteresowała mnie duża para czarnych obspermionych skarpet i duża koperta na dnie pudełka. Zlizując spermę poczułem, że była dość słonawa i najprawdopodobniej dość świeża. Odłożyłem je na stolik obok zdjęć i przejrzałem kopertę. Otworzyłem ją i zszokowało mnie. W środku była masa sex fotek, na których ojciec posuwał chłopaków w moim wieku. Najbardziej zainteresowało mnie jedno zdjęcie. Był na nim kolega z mojej klasy - Szymon. Na zdjęciu klęczał na przeciwko mojego taty w białych skarpetach i ssał mu kutasa, patrząc na niego swoimi niebieskimi oczami. Na kolejnym zdjęciu na jego policzku był kutas ojca, który zalewał mu całą twarz i jego usta, na jego męskich rysach sperma wyglądała mega seksownie, a jego krótkie blond włosy były w niewielkiej ilości w spermie. (być może jego własnej)
  
  Nie mogłem uwierzyć, że mój najlepszy przyjaciel jest gejem i rucha się z moim ojcem! Od czasu ...
«123»