1. Popołudnie w szkole


  Data: 14.01.2020, Kategorie: Hardcore, Laski Nastolatki Oral Autor: pornomaniaczka

  I nadszedł czwartek- najgorszy dzień w całym szkolnym tygodniu. Tego dnia mieliśmy raz na dwa tygodnie zajęcia artystyczne, aż do godziny 17:00. Tym razem nadeszła kolej mojej grupy, muzycznej. Większość klasy uciekała, ale wychowawca zagrozi, że jeśli i tym razem ucieknę, to obniży mi sprawowanie. Tym razem na zajęciach było łącznie 6 osób, w tym ja i Amelia, słodka brunetka o kręconych włosach.
  
  Amelia od dłuższego czasu bardzo mi się podobała. Była zdecydowanie najładniejszą dziewczyną w klasie, a może i w szkole. Była dość wysoka, dzięki czemu mogła pozwolić sobie na pełniejsze kształty. Miała duże piersi i dużą, kształtną pupę. Była idealnie zbudowana, gdyż pomimo pełnych kształtów w wiadomych miejscach, w pozostałych była szczupła. Miała ciemne, długie, kręcone włosy i piękne zielone oczy. Jej usta są duże i pełne, podobnie jak policzki.
  
  Tego dnia była ubrana w niebiesko-białą bluzę w paski. Bluza ta była dość gruba, jednakże jak zauważyłem, gdy schylała się po plecak, nie miała pod nią nic poza stanikiem. Z wielu turniejów siatkarskich, w których Amelia brała udział, jak i z wielu WF-ów wiem, że nosi Ona czarne staniki sportowe, uwypuklające jej duże piersi. Oprócz tego miała na sobie zwykłe jeansy, a na bosych stopach niebieskie, damskie mokasyny, z racji tego, że był już maj.
  
  Gdy z kilkuminutowym spóźnieniem wchodziłem do sali, sama siedziała już tylko Amelia. Usiadłem więc do Niej. Musieliśmy słuchać jakieś nudnej, starej muzyki i uzupełniać bzdurne ...
  ... pięciolinie. Czuliśmy, że marnujemy popołudnie, jednakże nic nie mogliśmy zrobić. Musieliśmy tam wysiedzieć. Około 16:00 nauczycielka zrobiła nam miłą niespodziankę. Powiedziała, że musi iść do przedszkola po swoje dzieci, a my możemy robić przez najbliższą godzinę co chcemy, pod warunkiem, że nie opuścimy szkoły. Powiedziała, że kto ucieknie, ten dostanie uwagę za wagary.
  
  Oczywiście wszyscy uciekli, bowiem niezbyt byli zainteresowani oceną z zachowania i szkołą w ogóle. Zostałem tylko ja i Amelia. Nie chciało nam się nigdzie chodzić, więc zostaliśmy w klasie. Chwilę rozmawialiśmy, ale później odechciało nam się czegokolwiek. Odliczaliśmy tylko minuty do końca. Wtedy Amelia oparła głowę o ścianę i położyła nogi na mnie. Wówczas zdjąłem Jej mokasyny i położyłem na podłogę. Moim oczom ukazały się piękne, długie paluszki z paznokciami pomalowanymi na kolor ciemnoniebieski.
  
  Amelia spojrzała na mnie swoimi dużymi, zielonymi oczkami. Poruszyła swoimi paluszkami i podniosła nogi do moich ust. Pocałowałem ją w stopki i zacząłem ssać paluszki. Po całym dniu w mokasynach miały one piękny smak, pomieszanego materiału i potu. Nagle posunęła się na moich kolanach tak, że usiadła na nich. Wówczas pocałowała mnie w usta i poczuła słony zapach własnego potu, dopiero co zlizanego z Jej stópek. Po raz pierwszy doszło do pocałunku pomiędzy Nami, nigdy wcześniej do niczego pomiędzy nami nie doszło. Czułem coś do Amelii, jednak nigdy Jej tego nie okazywałem. Dzisiaj jednak zmęczenie sprawiło, że ...
«12»