1. Masaż.


  Data: 25.03.2020, Autor: DzikaKuna69

  Dzisiaj szef naprawdę dał mi w kość. Nie pomyślałabym, że do restauracji przybędzie tyle gości, co prawda szef wspominał, że to ważny klient ale nie myślałam, że aż tak. Cały dzień tylko latałam od stolika do stolika pytając o zamówienie czasami naprawdę irytujących klientów, którzy zastanawiali się nad tym co zamówić czasami nawet pół godziny. Gdy wreszcie nadszedł koniec tego męczącego dnia w pracy szef podziękował mi serdecznie i powiedział, że dobrze się spisałam. Byłam z siebie zadowolona, dałam radę. Strasznie bolały mnie nogi. Postanowiłam więc nie wracać od razu do domu, tylko zrelaksować się masażem. Miałam swoją ulubioną masażystkę - Panią Marię. Pani Maria wykonywała swoją pracę wspaniale i zawsze leczyła moje bóle w różnych miejscach. Wsiadłam więc do auta i pojechałam prosto do salonu piękności. Gdy już przybyłam na miejsce weszłam do środka i podeszłam do recepcji.
  
  - Dzień Dobry. Czy jest Pani Marta? Pani Asia zerknęła za zeszyt, po czym podniosła głowę z kwaśną miną.
  
  -No niestety, nie ma jej dzisiaj. Nie byłam zadowolona, myślałam nad tym co zrobić, kiedy pani Asia powiedziała :
  
  -Ale za to mogę pani polecić naszego nowego masażystę, Kubę. Uśmiechnęła się pani Asia. Pomyślałam, że właściwie czemu nie.
  
  -No dobrze, to w takim razie będę czekać na niego w sali. Ruszyłam wolnym krokiem do sali która znajdowała się na końcu korytarza i weszłam do środka. Położyłam torebkę na fotelu obok łóżka i zaczęłam powoli się rozbierać. Gdy już byłam całkiem ...
  ... naga weszłam zgrabnie na łóżko położyłam się na brzuchu i przykryłam białym ręcznikiem. Leżałam tak niecałe pięć minut, gdy nagle wszedł do sali Kuba - przystojny, dobrze zbudowany chłopak. Miał brązowe włosy i tego samego koloru oczy. Bardzo mi się spodobał. Wyglądał na jakieś 20 lat. Przedstawił się mi i zapytał, co mnie boli.
  
  -Najbardziej nogi. Odpowiedziałam. Kuba uśmiechnął się do mnie ciepło po czym wziął olejek z szafki i zaczął go sobie rozcierać na dłoniach, a potem położył mi je na plecach i powoli masował.owe włosy i tego samego koloru oczy. Bardzo mi się spodobał. Wyglądał na jakieś 20 lat. Przedstawił się mi i zapytał, co mnie boli.
  
  Zrelaksowałam się całkowicie. Kuba miał wspaniałe dłonie. Masował mnie powoli, po czym doszedł do karku i lekko ugniatał moje ramiona. Zamknęłam oczy, czułam się wspaniale. Kuba zjechał rękoma nieco niżej, jeździł teraz po moim kręgosłupie w dół i w górę. Nałożył sobie więcej olejku na dłonie i masował dalej. Tak mi się podobało, że aż mruknęłam z rozkoszy. Chłopak wrócił na górę, włożył mi ręce pod brzuch i zaczął masować mnie w okolicach piersi. Nie protestowałam, wręcz przeciwnie uniosłam się lekko, żeby mu to ułatwić. W końcu dotarł do mojego biustu i masował go powoli pieszcząc sutki. Gdy już mu się znudziło zjechał znowu po plecach w dół, aż do moich bioder. Odsłonił ręcznik tak, że było widać mnie całą nago. Kuba znów sięgnął po olejek i zaczął powoli masować mój tyłek. Uwielbiałam sposób, w jaki to robił. Bardzo mnie to ...
«123»