1. Przygoda z chirurgiem cz. 1


  Data: 25.03.2020, Kategorie: Geje Autor: fascinus

  cześć, to moje pierwsze opowiadanie tutaj, mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu :)
  
  Jestem studentem medycyny i właśnie skończyłem pierwszy rok, z tym wiąże się robienie praktyk. Ja zdecydowałem wraz kumplem odbyć praktyki w rodzinnym mieście na oddziale chirurgii. Zawsze ze znajomymi żartowaliśmy na uczelni, że fajnie by było wyrwać kogoś w szpitalu (nasze fantazje :D). Nigdy jednak nie brałem tego serio. Dni na oddziale upływały szybko, od operacji do operacji i do domu. Jednym z przyjemniejszych momentów dnia była wizyta w szatni gdzie przebieraliśmy się w stroje aby wejść na blok operacyjny. Po dwóch tygodniach mój współtowarzysz z uczelni nie przyszedł więc wszystko robiłem sam.
  
  Był letni ranek, w szatni było okropnie duszno,rolety były do połowy zasłonięte, panował półmrok. Przebierałem się na zabieg gdy nagle do szatni wszedł wysoki ok 190cm, lekko siwiejący, około czterdziestki chirurg o ciemniejszej karnacji widziałem go tutaj po raz pierwszy. Przywitał się z kompletnym brakiem zainteresowania moją osobą, ja przyzwyczajony do tego, że w ten sposób traktuje się studentów olałem go. Zmieniło się to gdy zaczął się przebierać i ściągnął swoje jeansy, początkowo stał do mnie tyłem ale już wtedy zwróciły moją uwagę jego nogi, super umięśnione łydki i uda, opalone z ciemnymi włosami. Po chwili odkręcił się i sięgnął przez moje ramię do wieszaka aby powiesić spodnie. To co wypełniało jego białe slipy zamurowało mnie! Nigdy w życiu nie widziałem na żywo tak pięknego ...
  ... obrazka. Jego penis w spoczynku i jaja maksymalnie wypełniały bieliznę. Opalone uda z ciemnymi włosami dopełniały tego widoku i jeszcze bardziej mnie podnieciły. Trwało to dobre 40 sekund, nie mogłem oderwać wzroku. Przyuważył to ale tak jak wcześniej olał mnie. Ja szybko uciekłem wzrokiem i odkręciłem się. Próbowałem ochłonąć gdy nagle poczułem oddech na karku i jego męski głos:
  
  -Widziałem to...
  
  ja stojąc dalej tyłem do niego, nie miałem odwagi się odkręcić powiedziałem:
  
  -nie wiem o co panu doktorowi chodzi.
  
  serce mi waliło, czułem jak w pomieszczeniu robi się coraz bardziej gorąco aż nagle poczułem jego dłoń pod moją bielizną, wędrował między moje pośladki. Natychmiast głośno i zdecydowanie krzyknąłem:
  
  -do pan doktor robi?.... - gdy on nagle drugą dłonią zatkał mi usta.
  
  -ciszej, chyba nie chcesz żeby ktoś tu wszedł, wiem co Ci się powinno spodobać!
  
  i poczułem jego środkowy palec w moim odbycie, głośno zajęczałem. Doktor jeszcze mocniej przycisnął swoją dłoń do moich ust, i nie zwracał uwagi na moje pomrukiwanie. Po chwili poczułem na plecach jego klatę, przybliżył się i zaczął posuwać mnie palcem, spodobało mi się to i sam zacząłem pomagać mu moim tyłkiem.
  
  -O widzę, że Ci się spodobało - i zabrał dłoń z mojej twarzy, która zawędrowała momentalnie do guzika od spodni. I złapał mnie za fiuta. Powoli zaczął mi walić. Czułem się cudowanie, męskie ciało opierało się o mnie i przyduszało do ściany masturbując mnie i bawiąc się moją dziurką.
  
  Wiedziałem a ...
«12»