1. Najlepsze ferie


  Data: 01.04.2020, Kategorie: Pierwszy raz Brutalny sex Wytryski Autor: grubson11wroc

  Moi rodzice dostali polecenie wyjazdu służbowego do Francji. Akurat termin przypadł na czas moich ferii zimowych. Myślałem, że jak wyjadą zrobię takie imprezy, że stracę zasięg totalnie. Niestety gdy wyjeżdżali, powiedzieli że codziennie będzie wpadać nasza sąsiadka Aneta, żeby zobaczyć czy nie "rozpuściłem" mieszkania. Pierwszego dnia nic ciekawego się nie działo, ale około 16 zadzwonił dzwonek. Otworzyłem i zobaczyłem Anetę. Aneta była miłą rudowłosą kobietą, na oko koło 30 lat. Weszła do mnie i zapytała czy wszystko w porządku. Odpowiedziałem, że tak. Zapadła na chwilę taka niezręczna cisza. W końcu zapytałem, ile razy dziennie będzie do mnie przychodzić. Ona powiedziała, że mama prosiła tylko na chwilkę wpadać i sprawdzać czy żyję. Po chwili zapytała, czy może obejrzymy sobie jakiś film. Z braku innych fajnych rzeczy do robienia zgodziłem się. Aneta powiedziała, że skoczy na chwilę do siebie i coś przyniesie. Przyniosła jakąś komedię z Luis de Funes i zaczęliśmy oglądać. Jak na dorosłą osobę Aneta była trochę niepoważna, ale mi w sumie to odpowiadało. Po około 30 minutach Aneta przytuliła się do mnie i powiedziała:- Masz dziewczynę?
  
  - Nie- odpowiedziałem
  
  - Czyli też jesteś singlem?
  
  - No tak wychodzi.
  
  Aneta zbliżyła się do mojej twarzy i najpierw delikatnie zaczęła mnie całować. Odsunąłem głowę, a Aneta powiedziała, że przeprasza, ale strasznie jej się podobam.
  
  - Skoro tak, to chodź tu - i przysunąłem ją do siebie. Zaczęliśmy się namiętnie całować. Aneta ...
  ... rękami zaczęła szperać koło mojego rozporka. Ja w tym czasie ściągnąłem jej bluzkę i spódniczkę. Po chwili byliśmy w samej bieliźnie. Aneta szepnęła mi do ucha:
  
  - Jestem cała twoja
  
  Szybko pozbyłem się zbędnego stanika, który chował przepiękne krągłe piersi. Ona ściągnęła mi bokserki i klęknęła przed stojącą już pałą. Zaczęła delikatnie lizać żołędzia i szybko zaczynała mi obciągać. Nie chciałem jeszcze tego kończyć, więc wyjąłem jej kutasa z buzi i klęknąłem przy stringach. Szybko je zdjąłem i zacząłem pieścić językiem jej lekko owłosiona szparkę. Była bardzo mokra i nie minęła minuta jak powiedziała:
  
  -Wejdź we mnie.
  
  Rozchyliłem jej nogi i mocno sie wbiłem. Aneta jęknęła, ale nic nie powiedziała. Zacząłem ją jebać najmocniej jak potrafiłem. Aneta krzyczała "Mocniej, kotku", a ja waliłem ją z całych sił. W końcu czułem, że nadchodzi finał, ale postanowiłem jeszcze nie kończyć. Wyjąłem jej pałę z cipki, obróciłem i zacząłem lizać jej odbyt. Aneta trochę się spięła i powiedziała, że nigdy nie miała nikogo w pupie.
  
  - Najwyższy czas żeby to zmienić - odpowiedziałem i delikatnie wsadzałem jej pałkę do pupci. Była tak ciasna, że ledwo mieściła się główka, ale nieustannie wpychałem dalej. W końcu Aneta poprosiła żebym się wbił po same jaja. Z przyjemnością spełniłem jej prośbę, a mieszkanie wypełnił jej dziki krzyk słodkiego bólu. Kiedy już kończyłem wyjąłem pałę z kakaowej dziurki i zacząłem trzepać sobie prze jej buzią. Ona klęknęła przede mną i czekała na wytrysk. Po ...
«12»