1. Dziewczyny z sąsiedztwa


  Data: 03.04.2020, Kategorie: Laski Lesbijki Nastolatki Autor: winex

  Nie miałam zbyt wielu przyjaciółek w okolicy, właściwie to żadnej od kiedy Rebeka wyprowadziła się z sąsiedztwa. Wiązało się z nią tyle wspomnień, niespełnionych fantazji, nie przeżytych uniesień. Po raz pierwszy ujrzałam ją przez odsłonięte okno, kiedy znużona po trudach przeprowadzki zrzucała ubrania z aksamitnego, smukłego ciała. Kruczo-czarne kręcone włosy falowały z rytmem hipnotycznych ruchów. Przypominała indyjską tancerkę o hebanowej skórze , z której mogłabym zlizywać mleko jak niewinny kotek. Miałam zupełnie inny typ urody, byłam nieco niższa i drobniejsza jednak bardziej giętka, kokietna i wyzywająca, mieniłam się bielą jak szlachetna Pani.
  
  Drażniło mnie, że traktowała mnie jak dziecko, kiedy niby przypadkiem w zabawie chwytałam ją za jędrne, sterczące piersi jakby stworzone dla moich chciwych palców. Nie wiedziała, że wymyślam problemy tylko po to aby się w nią wtulić, najczęściej wieczorem kiedy zakładała piżamę, przez którą policzkiem mogłam poczuć jej sutki. Zastanawiałam się jak to by było chwycić je końcówkami ust i czuć jak twardnieją wzburzone pieszczotami. Jak cudownie byłoby przywrzeć swoimi rozpalonym cyckami do jej i nawzajem doprowadzać się do granic rozkoszy, do granic szaleństwa. Niestety były to tylko marzenia. Rebeca odeszła, a tym czasem zastanawiałam się kto zostanie moim nowym sąsiadem.
  
  ****
  
  Pewnego dnia zobaczyłam przed byłym domem Rebecki samochód, z którego wyłoniła się zgrabna błękitnooka blondynka o nieziemskich krągłych ...
  ... piersiach, które jakby chciały wyskoczyć ze stanika przy gwałtownym ruchu .Usta miała przebite tak samo jak pępek stylowymi lśniącymi kolczykami. Spod jej kusej bluzeczki wystawały tatarze, przedstawiające węże i smoki. Od razu wyobraziłam sobie jak to by było znaleźć się w oplocie jej długich smukłych nóg. Miała 18 lat, była nieco młodsza ode mnie. Ucieszyłam się, że taki skarb pojawił się w sąsiedztwie i postanowiłam jak najszybciej go zdobyć.
  
  Prędko się do siebie zbliżyliśmy, Elen tak właśnie miała na imię, była taka samotna w nowym miejscu, a ja tak napalona, że nie chciałam odstępować jej nawet o krok. Cały czas marzyłam by nauczyć młodszą koleżanką miłości do kobiecego ciała i rozbudzić rządze, o których jeszcze nie miała pojęcia. Wkrótce nadarzyła się do tego okazja, której nie mogłam przepuścić. Zaprosiła mnie wieczorem do pokoju, oznajmiła że rodzice wrócą dopiero następnego dnia i możemy dłużej posłuchać muzyki. Leżałyśmy na łóżku tylko w bluzkach i majteczkach, żeby było nam wygodniej w upalny wieczór, obiecałam przed wyjściem, że nie wyjdę póki nie przesłuchamy najnowszej płyty. Nasze nagie nogi bez oporu ocierały się o siebie, niby nie zwracałyśmy na to uwagi, takie tam przypadkowe muśnięcia, przecież jesteśmy przyjaciółkami jak moglibyśmy wstydzić się tak niewinnych pieszczot. Jednak nie mogłam już dłużej powstrzymać dłoni, pogładziłam ją po brzuchu, chciałam zobaczyć jak zareaguje. Wyczułam, że wzdrygnęła się lekko jakby zaskoczona, ale chyba nie miała nic przeciwko. ...
«12»