1. AMANDA - WSTĘP I ZABAWA


  Data: 14.05.2020, Kategorie: Anal Geje Masturbacja Autor: zakazanestory

  HEJ, JESTEM AMANDA, WIEK 26 LAT, AKTUALNIE TRANS TYŁECZEK ;) WYSOKA I SZCZUPŁA. ZAWSZE CHĘTNA DO ZABAWY CO TEZ PRZYPROWADZIŁO MNIE TUTAJ. WIĘCEJ O MNIE DOWIECIE SIĘ W NASTĘPNYCH OPOWIADANIACH JEŚLI BĘDZIECIE CHĘTNI, SZCZEGÓLNIE WY NAPALENI CHŁOPCY. JEST TO MOJE PIERWSZE OPOWIADANIE ALE OBIECUJE, ŻE KAŻDE NASTĘPNE BĘDZIE LEPSZE;) CIERPLIWOŚCI;)
  
  MOJA PRZYGODA ZACZYNA SIĘ CAŁKIEM NORMALNIE JAK MNIEMAM. W TYM OPOWIADANIU JESTEM JESZCZE NASTOLATKIEM KTÓRY ZACZYNA POZNAWAĆ SWOJE CIAŁO, CAŁE CIAŁO, KROCZEK PO KROCZKU... MASTURBACJA TO NORMALNA RZECZ W TYM WIEKU, ROBIŁEM TO, ROBIĘ DALEJ ALE O TYM RAZIE CHCIAŁEM WAM OPOWIEDZIEĆ.
  
  JEST LISTOPAD, ZIMNY DESZCZOWY PIĄTEK, PONURO ZA OKNEM. BRAK PERSPEKTYW NA WIECZÓR A JA WRACAM W DESZCZU ZE SZKOŁY PO TRENINGU KOSZYKÓWKI. TEGO DNIA NIE MIAŁEM JEDNAK ZŁEGO HUMORU. WRACAŁEM NIECO ROZPROMIENIONY. DLACZEGO? JAKO NAPALONY NASTOLATEK MAJĄCY DZIEWCZYNĘ CIESZYŁEM SIĘ Z CZEGOŚ INNEGO I PRZYJEMNEGO. PO MECZU KOŃCZĄCYM NASZ TRENING, ANTEK - ROZGRYWAJĄCY MOJEGO ZESPOŁU DAL MI PO MECZU SOLIDNEGO KLAPSA W TYŁEK PRZY CZYM JEDEN Z JEGO PALCÓW WYLĄDOWAŁ NA MOJEJ DZIURCE.... MRRRRR POMYŚLAŁEM I PRZESZŁY MNIE WŁASNIE DRESZCZE. TO BYŁ MOMENT W KTÓRYM WSZYSTKO SIĘ ZMIENIŁO...
  
  WSZEDŁEM DO DOMU. OKAZAŁO SIĘ, ŻE JEST PUSTO. NIESAMOWITE. TAKIE SZCZĘŚCIE, TAKIEGO DNIA?! BEZZWŁOCZNIE RUSZYŁEM DO ZABAWY. WSZEDŁEM DO POKOJU I WŁĄCZYŁEM SOBIE FILMY DLA DOROSŁYCH I SZYBKO ZACZĄŁEM SIĘ BAWIĆ MOIM PENISEM, DOŚĆ GRUBYM 19CM PENISEM. SZYBKO SKOŃCZYŁEM ALE TO NIE ...
  ... DAŁO MI PEŁNEJ SATYSFAKCJI.
  
  POBIEGŁEM NA DÓŁ I ZEBRAŁEM POTRZEBNE RZECZY, ZŁAPAŁEM GUMOWE RĘKAWICZKI, OLIWKĘ I RĘCZNIK PO CZYM ZNÓW WRÓCIŁEM DO POKOJU, ZNALAZŁEM FILMIK MŁODEJ TRANS KTÓRA DOŚĆ SPOKOJNIE ZABAWIAŁA SIĘ SWOJĄ DZIURKĄ I ZACZĄŁEM ROBIĆ TO SAMO KROK PO KROKU, NIESTETY NIE MIAŁEM ODPOWIEDNICH ZABAWEK ALE Z RACJI TEGO, ŻE BYŁEM MOCNO ZDETERMINOWANY I NAPALONY WYSTARCZYŁY MI DZIŚ PALUSZKI.
  
  ZAŁOŻYŁEM RĘKAWICZKĘ I NALAŁEM NA NIĄ TROCHĘ OLIWKI PO CZYM PRZYSTĄPIŁEM DO PIESZCZENIA MOJEJ DZIURKI, NIE WIEDZIAŁEM, ŻE MOŻE BYĆ TO AŻ TAK PRZYJEMNE, MOMENTALNIE SIĘ ZRELAKSOWAŁEM I ANTEK.... NIEEE NIESTETY NIE ANTEK ALE MÓJ PALUSZEK WYLĄDOWAŁ W DZIURCE. JEZU!!! JAK CUDOWNIE... WCHODZIŁEM PALUSZKIEM I WYCHODZIŁEM POWOLI BO JESZCZE TROCHĘ BOLAŁO ALE PO CHWILI MOGŁEM BAWIĆ SIĘ NA MAKSA. WYOBRAŻAŁEM SOBIE JAK ANTEK MNIE BIERZE OD TYLU, ZMIENIAŁEM POZYCJE I POWOLI DOKŁADAŁEM PALUSZKÓW AŻ DOSZEDŁEM DO TRZECH BO TYLE WYDAWAŁO MI SIĘ DOBRZE. MAJĄC JUŻ TRZY PALUSZKI W MOJEJ CIASNEJ DZIURCE ZABRAŁEM SIĘ ZA ZMĘCZONEGO PENISKA. SZYBKO ZAREAGOWAŁ NA PIESZCZOTY I ZNÓW BYŁ TWARDY, ALBO JESZCZE TWARDSZY? CHWYCIŁEM GO MOCNO I BAWIĄC SIĘ PALCAMI W CIASNEJ DZIURCE MACHAŁEM RĘKĄ ROZMARZAJĄC O ANTKU WE MNIE, O TYM JAK NIEBAWEM DOCHODZI. DOCHODZI? O TAK, WŁAŚNIE MOJA SPERMA ZALAŁA POŁOWĘ ŁÓŻKA TRYSKAJĄC TAK MOCNO JAK NIGDY, W TYM MOMENCIE POCZUŁEM CO NAPRAWDĘ LUBIE, CZEGO PRAGNĘ.
  
  P.S.
  
  GOTOWI NA WIĘCEJ? CZAS MOJEJ PRZEMIANY I WIELE PRZYJEMNYCH SPOTKAŃ MAM DO OPOWIEDZENIA. DAJCIE ZNAĆ JAK WAM ...
«12»