1. Ania anglistka 3


  Data: 16.05.2020, Kategorie: Laski Oral Wytryski Sex grupowy Autor: Huckelbery

  Ania anglistka 3
  
  Po spotkaniu z Tomkiem i jego kolegami z Cz-wy Ania była cała w skowronkach,Marek też.Jego marzenie zostało spełnione-Ania była ruchana jak niewolnica przez trzech samców.Przeglądali zdjęcia i filmiki.
  
  Alu tu jesteś obspermiona.
  
  Tak było super –Maciek ma duży wytrysk.
  
  Przerabianie pozycji z wyjazdu i wspomnienia z weekendu-Marek wziął urlop aby zabawiać Anię.Całe dwa dni nago i sex –ile mógł-tyle było.
  
  Jakby w szkole wiedzieli-mówi Ania do Marka-wylali by mnie.
  
  Nie –chłopacy są dyskretni-chyba zdjęć nie opublikują.Popatrz to z użytymi trzema dziurkami-słodkie.
  
  Marek pchnął Anię na łóżko,bezceremonialnie jej wepchnął swojego w piczkę i wziął dildo w rękę,wsadził Ani do ust i wepchnął w dupkę.
  
  Masz dwie-powiedział.
  
  Miłe chwile zakończył telefon od Tomka:szykuj się piątek18 –będzie super.
  
  Marek nie mógł się doczekać w piątek rano Zerżnął Anię przed wyjściem do pracy jeszcze w usta w przedpokoju.W pracy musiał trzepać 4 razy w ubikacji.Szef nawet pytał-Prostata aby w porządku?
  
  Ania szykowała się.Jak zawsze kąpile, wypoczynek,lekki obiad –nieco warzyw i lewatywa.Wczoraj ja robiła z Markiem ale trzeba jeszcze –wczoraj fajnie ciągnęła Markowi podczas wypróżniania się.Potem ćwiczyli anal.
  
  Dziś zrobiła podwójną. Makijaż i już dochodzi 17-ta…dzwonek-Schodź słyszy.
  
  W samochodzie z przodu Tomek i Robert,siada ztyłu.
  
  Andrzej-przedstawia się nieznajomy.
  
  Siada –buziak z Tomkie i Robertem.Z Andrzejem też –chłopcy mówią ...
  ... –obciągnij mu na powitanie.Ania obciąga na ulicach Chorzowa-żeby tylko znajomy nikt nie zobaczył-szkoła .Wskakują na DK 1.Ściągaj ciuchy-masz jechać nago dziwko.Robi to posłusznie.Pierwszy parking-zmiana kierowcy –Tomek idzie do tyłu Andrzej prowadzi Ania zaspokaja Tomka na powitanie ustami.Ruszają dalej-do Cz-wy.Drugi postój-zmiana-do tyłu idzie Maciek.Ruszają Ania wita Maćka.Zbliżają się do Częstochowy.
  
  -Ogarnij się dziwko –wysłałem Markowi zdjęcia –niech sobie potrzepie.Ty a może jest jakaś u niego?
  
  -Nie on ma tylko mnie-mówi Ania.
  
  Wciąga spodnie i bluzkę-podjeżdżają pod kwatery pracownicze –Ania biegnie do drzwi wstydząc się rozmazanego makijażu.Wbiega na 1 piętro otwiera pokój-a tam jeszcze trzech kolesi.
  
  Witamy naszą kurwę- mówią chórem.
  
  Kamera rozstawiona-wyjmują kutasy-Witaj się dziwko.Ania liże trzy i bierze na zmianę do ust.Nie może doczekać się rżnięcia.
  
  Jurek kładź się Anka na niego przodem.Jerzyk zapnij dupsko kurwy-komenderuje Tomek sam dając jej do ust.Pierwszy spuszca się Jurek. Zmienia go Robert.Tomek spuszcza się szybko i bije kutasem Anie po buzi.Zostają Adrian i Damian –bierzcie ją mówi Tomek.Dwaj 20 laatkowie jebią Ankę w cipę i mordę na zmianę Anka wyje z rozkoszy ale chce jeszcze.Chłopcy po 10 minutach spuszczają się na piękna twarz Ani.Maciek kładzie ja na wznak-wchodzi w cipkę swoim grubasem.
  
  -Muszę na nockę odrucham się i jadę- mówi.
  
  Andrzej nie wytrzymuje-staje i trzepie nad Ani twarzą.Kolejna porcja spermy ląduje na buzi.Chłopacy ...
«123»