1. Aga


  Data: 20.05.2020, Kategorie: Pierwszy raz Blondynki, Laski Nastolatki Brutalny sex Autor: xx4xx

  Aga szybciej choć już -Ewa krzyczała wystawiając głowę z samochodu -dawaj bo się spóźnimy Już idę minutkę -zawołała po czym wybiegła trzaskając drzwiami mieszkania wskoczyła do auta . Możesz tak nie trzaskać tymi drzwiami ? Ojej dobrze -odburknęła Aga udając focha Chcesz chipsa ? Nie - odpowiedziała Co to foh ? -spytała Ewa - moja mała córeczka ma focha ? No dobra dawaj tego chipsa Ewa dała jej kuksańca po czym odpaliła pojazd i ruszyła .
  
  Spędziły całe popołudnie na zakupach . Po powrocie Aga poszła się kąpać a Ewa zabrała się za szykowanie kolacji . Miała 35 lat i była starsza od Pawła o 3 lata . Bardzo go kochała a on ją . Była raczej szczupła.ale nie chuda długie nogi małe cycki i długie blond włosy . Nie była jakąś pięknością ale i nie była brzydka . Bardzo dbała o dom .Podczas gdy dziewczyny spędziły czas na zakupowych szaleństwach Paweł uciął sobie drzemkę właśnie się budząc zaspany ruszył do łazienki nie wiedząc że Aga się kąpie wszedł do łazienki i miał się wycofać zorientowawszy się że jest zajęta widok nagiego ciała Agnieszki odgonił sen momentalnie budząc ,, Aga zwrócona przodem z głową uniesiona i pianą na twarzy nie zauważyła Pawła stojącego jak zahipnotyzowany wpatrującego się w strugi wody spływające po jej ciele spłukując pianę ,chłonął podniecony widok zbierających się strumyków wody spływających po ramionach do piersi , skupiając się na sutkach opadających strugami na gładki brzuch ściekającą niżej by zginąć między jej udami obmywając wygolona cipkę z ...
  ... małym irokezem ,widok sprawił że stanął mu . Zauważywszy Pawła szybko sięgnęła ręcznik okrywając się speszona , był pod wrażeniem młodych krągłych piersi z sterczącymi różowymi suteczkami jak dwa orzeszki w czekoladzie , gładki brzuch i wygolone łono z małą kępka nad łonem , odwróciła się speszona .
  
  tato wyjdź kąpie się - jakby się zawiesił - kiedy ona tak wydoroślała ? - rozmyślał , zawsze pamiętał ja jak małego brzdąca gdy kąpał ja zmieniał pieluchy . Później podlotek i nie zauważył kiedy jej ciało ... przepraszam ups - odpowiedział ocknąwszy się z zamyślenia , taksując jej nagie plecy i krągły tyłek Tato wyjdź jestem nago A tak niedawno kąpałem cię zmieniałem pieluchy Ale byłam małą dziewczynką teraz jestem już duża No tak - wybąkał - jak ten czas leci - Wyjdź proszę Ok - po czym wyszedł z łazienki Po tym incydencie zaczął widzieć w niej kobietę ,jej ciało zrobiło na nim wrażenie ,poczuł ekscytację .od ostatniego razu gdy widział ją nago 2 lata temu gdy kąpały się z Ewą . bardzo się rozwinęła nabrała kobiecych kształtów .
  
  Adoptowali ją gdy miała 5 lat , wiedziała że są jej przybranymi rodzicami ,zawsze była żywa wszędzie jej pełno ,później zaczęła poważnieć . Bardzo ją polubił traktował jak córkę ale teraz sam nie wiedział to była już prawie kobieta . Począł że pragnie jej ciała . Pragnie je dotykać pieścić całować .
  
  -----
  
  Wspólnie zjedli kolację rozmawiając ,później wygłupiali się ,grali w eurobiznes . Aga rozpromieniona ubrana była w T Shirt i szorty sam się ...
«123»