1. Porada prawna


  Data: 31.05.2020, Kategorie: Hardcore, Laski Oral Wytryski Autor: legolasxx

  Weszła do kancelarii. Była wysoką szczupłą blondynką , typ modelki. Jej biust chciał wyskoczyć z opiętej bluzki, w której rozpiętebyły trzy guziki. Miała krotką, luźna spódniczkę. Była pewna swoje sexualności. Usiadła przy biurku,założyła długą zgrabną nogę na nogę…. P.Mecenasie, mój mąż jest aresztowany…czy podejmie się pan jegoobrony….Pomyślał, że nikt jej nie uwierzy…był podniecony…nigdy nie widział takpięknej kobiety…pomyślał ciekawe czy onajest suką…
  
  Podszedł do niej, nachylił się…poczuła jego podniecony oddech…tak podejmę się obrony...ty suko, pierdolona suko.. mocno szarpnął ją za włosy….aż głośno zajęczała…niech Pan przestanie….poczuła jak jego dłoń brutalnie wsunęła się pod bluzkę….rozerwał guziki….ściskał biust przez stanik….namiętnie wyszeptał do jej ucha….będę ruchał Ciebie jak sukę,pierdolił i rznął jak szmatę…….chceszczy nie…lepiej żebyś chciała !
  
  Próbowała wstać ..lecz on był silniejszy…rzucił ją brzuchem na lóżko…pochylił, podniósł spódniczkę… poczuła silne, bolesne uderzeniew pośladki….następnie poczuła jak jego palec mocno wsuwa się w odbyt, zaczęła wyć z bólu i rozkoszy…..on mocno ściskał jej twarde, jędrne piersi….język wsunął w ucho…stawiała opór…ale czuła żerobi się mokra…nigdy nie była suką…napluł do jej ucha…ugryzł ją w ucho, namiętnie lizał za uchem , po szyi….. poczuła że do jej cipy włożył coś metalowego….nie wiedziała co…czuła tylkoze zaczyna płonąć… czuła jak robi się mokra, wilgotna…ta metalowy obły przedmiot rżnął ją bosko, mistrzowsko. ...
  ... Pierdolił ją tak,że zaczęła głośno jęczeć, drżeć, czuła obrzydzenie, że jest gwalcona jednak sprawia jej to przyjemność….czuła jak cieknie po jej nogach…metalowy przedmiot doprowadzał ją do ekstazy !
  
  Ty pierdolona suko….szmato….jebana dziwko…jego glos był mega podniecający... z całej siły złapał ją za włosy….czuła, że metalowy przedmiot jest w środku jej cipy, wypełnia jącałą, rozpala ją !
  
  Już nic się nie odezwała, jedynie wyciągając dłoń złapała za rozporek. … Powoli rozsunęła rozporek i wsadzając w jego spodnie rękę . Podniecona, zdecydowanym ruchem wyciągnęła jego na wpół sterczącą maczugę. Mimo że jego penis nie był w pełnym zwodzie prezentował się całkiem nieźle. Zaczęła lekko go ugniatać by już po chwili zobaczyć go w pełnej krasie. Kutas miał około 20 cm, był gruby, żylasty wzasadzie nie różnił się od penisa jej męża, jednakże tego się brzydziła. Miała wielkie opory by przystawić do niego usta i zabierała się do tego bardzo powoli. Otrzymała mocne uderzenie w głowę...obciągaj go suko... Mecenas był zdecydowany, brutalny…po chwili założył jej pasek na szyjęi zaczął lekko podduszać….co dziwne poczuła dreszcze zbliżającego się orgazmu….zaczęła wyć, jęczeć z rozkoszy. On ją wsadził w usta palce, była megapodniecona, orgazm którego doznała był największy jaki do tej pory miała,…nikt nigdy jej tak nie traktował…czuła obrzydzenie…a zarazem ogromne podniecenie, z tego że jest gwałconą suką !!
  
  Nachyliła się nad jego pałą musnęła go lekko językiem,po czym wsadziła jego ...
«123»