1. Wakacje z Mama cz. I


  Data: 24.08.2020, Kategorie: Mamuśki Autor: Piotrek Haed

  Było ciepłe lato właśnie rozpoczęły się wakacje, miałem wtedy 19 lat, mieszkałem sam z mamą, ojciec odszedł od nas gdy miałem 15 lat. Moja mama- Beata miała 37 lat była bardzo piękną, zgrabną, młodo wyglądającą i zadbaną kobietą. Bardzo lubiłem gdy gdzieś razem wychodziliśmy patrzeć na mężczyzn którzy pożerali ją wzrokiem. Mama od czasu odejścia ojca z nikim się nie związywała i poświęciła się karierze zawodowej lekarza.
  
  Pod koniec czerwca, mama wróciła do domu i powiedziała, że dostała od koleżanki klucze do jej domku na mazurach i że w piątek wyjeżdżamy na dwa tygodnie ,gdyż udało się jej załatwić urlop (co w zawodzie lekarza nie jest rzeczą prostą). Gdy dojechaliśmy na miejsce okazało się że domek leży w lesie w zupełnie nie zamieszkałym obszarze. Rozpakowaliśmy się i poszliśmy spać, domek był zbudowany z drewna, miał kuchnie, małą łazienkę, salon i dwie sypialnie obok siebie. Gdy przebierałem się w sypialni i miałem iść spać po zgaszeniu światła zobaczyłem że przez małą dziurkę w ścianie dobiega światło, a z tamtej strony właśnie był pokój w którym spała mama. Doszedłem do dziurki i spojrzałem przez nią, i zobaczyłem mamę w samych tylko majtkach i biustonoszu, natychmiast zawstydzony odszedłem od ściany, lecz me męskie hormony znów mnie tam zagnały. Mama siedziała przed lustrem bokiem do mnie i ściągała kolczyki i spinki z włosów, potem wstała i wyciągła z szafki koszulę nocną. Zrobiło mi się bardzo gorąco a na moich bokserkach wyraźnie uwidocznił się „namiocik”. ...
  ... Usiadła na łóżkiem idealnie przodem do mnie i ... ściągnęła biustonosz, myślałem że podniecenie mnie rozerwie od środka. Mym oczom ukazały się piękne średniej wielkości piersi, natychmiast ściągnąłem podkoszulkę i bokserki i wziąłem mego 16 centymetrowego ogiera do ręki i zacząłem się masturbować. Mamą siedziała dalej na łóżku i kremowała ramiona gdyż spiekły jej się na słońcu podczas podróży samochodem.
  
  Po chwili wstała i ściągnęła Majtki, nie mogłem uwierzyć memu szczęściu gdy z powrotem usiadła i... Rozchyliła uda, gdyż je też kremowała. Nagle przed mymi oczyma ukazała się piękna naga kobieta z rozchylonymi udami, widziałem jej cipkę, była pięknie wygolona, błyszczała się w świetle lampki, a na środku były czerwone niczym płatki róży spragnione porannej rosy- wargi sromowe. Trwało to jakąś minutę po czym mama ubrała koszulę nocną zgasiła światło i poszła spać. To było dla mnie za wiele i w ty samym czasie trysnąłem na prześcieradło, jeszcze nigdy wcześniej nie przeżyłem takiego orgazmu.
  
  Również się położyłem i myślałem o tym co się stało, zastanawiało mnie to że mama śpi bez majteczek i myśl ta bardzo mnie podniecała. Nie mogłem zasnąć, dochodziła 2 w nocy zajrzałem przez dziurkę i zobaczyłem, że mama śpi jak zabita, a kołdra leży na ziemi, widocznie spadło gdy przewracała się w trakcie snu.
  
  Nagle w mym umyśle narodził się plan z którym walczyłem, ale nie udało mi się go pokonać, ma męska żądza nie pozwalała mi na to. Wstałem, z szuflady wyciągnąłem latarkę i wszedłem ...
«123»