1. Małe kuzyneczki i ich koleżanki cz.2


  Data: 06.05.2020, Kategorie: Nastolatki Twoje opowiadania Autor: Albastor

  Małe kuzynki i ich koleżanki cz.2
  
  	Rzeczywiście powiedział prawdę. Swingująca impreza bardzo przypadła mu do gustu. Ciekaw był tylko czy jeszcze inni goście uczestniczą w nich w domu Krystyny i Mirka, i jak się zachowują jego kuzyneczki. Był koniec sierpnia i właśnie tego dnia miały wrócić dwie nastoletnie bliźniaczki Ola i Madzia a na następny trochę młodsza od jebanej przez niego poprzedniego wieczora i potem jeszcze w nocy i nad ranem dziewczyna, kuzynka Monika. Był ciekaw czy i ona bierze udział w tych mocno seksualnych imprezach. Dziewczynki miały przyjechać dopiero wieczorem i postanowił koło południa wyskoczyć sobie na Płock. Był bardzo ciepły sierpniowy dzień. Szedł deptakiem na Tumskiej w kierunku schodów, po których schodziło się do plaży miejskiej nad Wisłą. Miał ze sobą duży ręcznik i kąpielówki a więc mógł nawet pokusić się o kąpiel. Tak doszedł do Sobótki i nagle zdębiał. Na dwóch kocach zobaczył towarzystwo złożone z trzech lasek i dwóch facetów, w którym prym wiodła Mariola, nastolatka która tak dobrze ugościła jego kutasa wczorajszego wieczoru i kilka razy w nocy. Dziewczyny wyglądały jak dwie siostry, z których jedna mogła być w wieku znanej mu już laski a druga może o rok od niej młodsza. Faceci zaś wyraźnie byli starsi nawet od niego.
  - Cześć piąkna… - rzucił w kierunku Mariolki, która wyraźnie ucieszyła się gdy go zobaczyła.
  - O Wojtek... Fajnie, że jesteś… Właśnie opowiadałam dziewczynom i panom o wczorajszym cudownym wieczorze i nocy – dziewczyna ...
  ... wyraźnie na wspomnienie tego co się działo potarła swoje krocze, ukryte jedynie pod skąpymi figami, zawiązywanymi z boku na tasiemki.
  - To jeśli można przysiądę się do was – powiedział stanowczo.
  - Oj tak… Zapraszamy – Mariola swoją radość z tego tytułu okazała promiennym uśmiechem – Pozwólcie: to jest Wojtek a to moja koleżanka z klasy Majka i jej młodsza siostra Kinga. A panowie to Krystian i Tomek. Poznałam ich na GG i tu się spotkaliśmy.
  Rozłożył ręcznik obok koca dziewczyn i teraz mógł przyjrzeć się dokładniej świeżo poznanym siostrzyczkom. Starsza Majka, podobnie jak Mariola, miała już dosyć ładne cycuchy, cudownie sterczące swoją młodością i rozłożyste biodra, co powodowało ładną, krągłą pupcię. Młodsza Kinga, wchodząca wyraźnie dopiero w okres dojrzewania, pomimo że miała staniczek, to nie był on jeszcze wypełniony tak jak u starszych dziewczyn. Obydwie siostry były dosyć wysokie, ponieważ miały powyżej metra siedemdziesiąt. Kinga jednak była znacznie szczuplejsza od siostry a jej ładne uda, po złączeniu kolan tworzyły wąską, podłużną szczelinę. Obydwie siostry podobnie jak Mariolka były blondynkami i tak jak ona niezwykle urokliwe na buzi.
  - To co może wskoczymy popływać, jeśli to oczywiście możliwe – zaproponował spoglądając na kąpielisko, w którym było gęsto od ludzi.
  Dziewczyny zerwały się i całą szóstką po chwili byliśmy w wodzie. Gdy wróciliśmy, utworzyły się pary. Starszy Krystian wyraźnie przyssał się do Mariolki, Tomek do starszej z sióstr a dla mnie ...
«1234»