1. Wspomnienia z dziecinstwa - Dojrzewanie cz.1


  Data: 15.04.2018, Kategorie: Pierwszy raz Autor: Venom

  Kiedy zapukałem do drzwi, Aneta otworzyła mi prawie natychmiast. Nie miała już na sobie spódniczki, tylko różowe spodenki i tą samą koszulkę na ramiączka.
  
  - No jestem - powiedziałem jakby nie widziała.
  
  - Wchodź - przepuściła mnie zamykając drzwi. Zdjąłem buty i rozejrzałem się po mieszkaniu. Widać było że są bogaci. Mieli 3 pokoje, kuchnię, łazienkę i ubikację oddzielnie. Do tego drewniane meble, kryształy w regale i kolorowy telewizor. W swoim pokoju Aneta miała lalki których nie było w polskich sklepach - domyśliłem się że to od ojca, a pościel na łóżku miała wzór myszki miki, nie widziałem jeszcze takiej. Miała też gramofon chyba japoński, nie pamiętam marki.
  
  - Posłuchamy muzyki? - zapytała i zaczęła grzebać na półce. Miała pokaźną płytotekę. Włączyła Depeche Mode.
  
  - Uwielbiam ich - powiedziała i zaczęła tańczyć. - Tańcz ze mną! - krzyknęła łapiąc mnie za rękę i ciągnąc na środek pokoju. Zaczęliśmy się wygłupiać, skakać i kręcić wokół siebie. Jak skończył się utwór opadła na łóżko zmęczona ale uśmiechnięta. Usiadłem na krześle na przeciwko niej, a moim oczom ukazał się fascynujący widok. Jedna nogawka odstawała od uda ukazując część wargi sromowej i wzgórka łonowego. Były owłosione czarnymi króciutkimi włoskami, a mnie aż zaparło dech w piersiach. Po pierwsze to była bez majtek, a to mogło dużo znaczyć.Chyba że ubierała się w pośpiechu. Po drugie miała włosy łonowe jak kobieta a nie dziewczynka. Kuzynka miała gołą cipkę, więc ten widok mnie trochę zszokował, ...
  ... ale i bardzo podniecił. Dobrze że byłem w jeansach i spodnie maskowały mój wzwód, chociaż zrobiły się ciaśniejsze.
  
  - A może chcesz obejrzeć film? - przerwała moje rozmyślania podnosząc się i zaciskając nogi.
  
  - No dobra - odpowiedziałem wzruszając ramionami. Było mi wszystko jedno co będziemy robić, byle była blisko mnie. Przeszliśmy do dużego pokoju gdzie stał telewizor a na nim odtwarzacz kaset VHS. Mało ludzi go posiadało w tamtym okresie. Był nie do zdobycia w Polsce, jedynie za granicą, w Niemczech był hitem. Aneta przeglądała kasety i wreszcie znalazła to czego szukała. Spojrzała na mnie i lekko się zaczerwieniła.
  
  - Co to za film? - spytałem zaciekawiony.
  
  - Ostatnie Tango w Paryżu, oglądałeś?
  
  - Nie, to pewnie o miłości?
  
  - Nie tylko...
  
  - To włącz obejrzymy. Zastanawiała się chwilę po czym włożyła kasetę. Nie będę opisywał filmu. Powiem tylko, że w tamtych czasach to był szok. Był bardzo kontrowersyjny. Dziś to pewnie nic takiego, ale scena z masłem może szokować. Aneta rozłożyła wersalkę i położyła się na plecach podkładając jaśka pod głowę. Położyłem się obok niej i zaczęliśmy oglądać. Wciągnął mnie na tyle, że patrzyłem z otwartymi ustami, zapominając na chwilę o koleżance. Ale tylko na chwilę. Złożyłem wszystko w całość. Jesteśmy sami, leżymy na łóżku, ona bez majtek i włącza mi taki film. Więcej zachęty nie potrzebowałem. Przekręciłem się w stronę Anety i kładąc się na boku, podparłem głowę ręką. Drugą położyłem jej na brzuchu. Zadrżała, była gorąca ...
«1234...9»