1. To ja, Ania. - cz. 02


    Data: 11.11.2018, Autor: bi79wro, Źródło: Lol24

    ... moje nogi. Odpychałam ich raz za razem, ale tak naprawdę marzyłam o tym by już ich z tej wody wyciągnąć.
    
    W pewnym momencie obydwaj byli tak blisko że, chwyciłam za ich sterczące fiuty i jak na smyczy wyprowadziłam z basenu. Nie mogłam się powstrzymać, gdy tylko dotarliśmy na trawę, przykucnęłam by z bliska przyjrzeć się tym cudom. Wyglądały cudownie, a dotknięte reagowały jak żywe zwierzątka, napinając się jeszcze bardziej. Gdy poczułam że koledzy ściskają moje cycki coraz mocniej, wzięłam się do pracy! Kutas Janka wypełnił moje usta jako pierwszy a Pawła zabawiałam ręką. Czułam że obydwaj są zachwyceni i w sumie to niewiele im potrzeba by eksplodowali.
    
    Gdy zmieniłam strony, Paweł próbował wbić się w moje usta po same jaja i już przy pierwszej próbie musiałam go powstrzymać. Nie był zadowolony ale nie miał wyboru.
    
    Kilka zmian później poczułam znajome drżenie i moje usta wypełniła sperma Janka, Paweł sekundę później pokrył moją twarz i włosy. Wyrazy ich twarzy nie zostawiały wiele do interpretacji. Zdecydowanie potrzebowali chwili odpoczynku, a ja dopiero się rozkręcałam.
    
    - To było coś – powiedział Paweł – Jeśli nie masz nic przeciwko, to czas na zdecydowany rewanż – dodał Janek z szelmowskim uśmieszkiem na twarzy.
    
    Gdy równocześnie schylili się by mnie podnieść z kolan, dotarło do mnie że oni to wszystko zaplanowali w najmniejszych detalach. Nie miałam zamiaru psuć ich planów, szczególnie że moje ciało żądało wręcz dobrego rżnięcia.
    
    - Zaplanowane czy nie, ...
    ... mam zamiar zobaczyć jak to się skończy – pomyślałam, i opierając się na moich kochankach, pozwoliłam im działać.
    
    Skierowaliśmy się w stronę sauny i gdy tylko Janek otworzył drzwi, byłam pewna że to zaplanowali. Po to Paweł poleciał do domu, w środku było już odpowiednio nagrzane.
    
    - Nie ładnie – powiedziałam – od samego początku chcieliście mnie uwieść.
    
    Odpowiedzieli tylko szerokimi uśmiechami.
    
    W środku położyli mnie na dość szerokiej, drewnianej ławeczce a sami uklękli po obydwu jej stronach. Paweł zaczął pieścić językiem moją pierś, prawą ręką gładził mnie po włosach, twarzy i szyi podczas gdy lewą dostał się między moje nogi i ugniatał moją cipkę na wszystkie możliwe sposoby.
    
    Janek drugiej strony robił to samo, tyle że jego druga ręka pieściła mój brzuch.
    
    Byłam w ósmym niebie, obydwaj bardzo się starali, reagując na najmniejszy mój ruch. Umierałam z rozkoszy gdy ich palce ślizgały się po moim ciele, ale to był najwyższy czas na jakieś konkrety.
    
    Kazałam Pawłowi położyć się na podłodze i upewniwszy się że moja ciasna dziurka jest odpowiednio nawilżona, delikatnie nabiłam się dupką na jego kutasa. Czułam jak wbijał się we mnie centymetr po centymetrze i gdy wszedł we mnie cały potrzebowałam czasu by przyzwyczaić się do tego olbrzyma w tyłku. Janek i zaczął wpychać swojego grubasa do mojej cipki. Spodziewałam się mega wrażeń po pierwszym trójkącie, ale to czego doznałam znacznie przekroczyło moje oczekiwania. Gdy Janek osiągną maksymalną głębokość, obydwaj ...