1. Początek nowego życia cz1


  Data: 16.01.2023, Kategorie: Trans Twoje opowiadania Autor: feminizan

  ... chcesz się niczego nauczyć to bardziej pożyteczny od gapienia się będzie masaż, bolą mnie stopy od tych szpilek na próbach – powiedziała prostując nogę, podsuwając mi stopę do ręki.
  - N-n-no okej, niech będzie, ale zaraz wracamy do nauki- odrzekłem udając, że nic takiego nie ma miejsca. Byłem zaskoczony i nie chciałem, żeby wyszło na to, że przyszedłem, żeby gapić się na nogi koleżanki ale prawda była taka, że wiele razy fantazjowałem o takim masażu, mimo wszystko nie chciałem dać tego po sobie poznać.
  Wziąłem stopę Anety w rajstopach i zacząłem masować. Wiedziałem jak to robić, ona w tym czasie przeglądała telefon jakby nie zwracając na mnie uwagi. W pewnym momencie druga ze stóp zaczęła wędrować w okolice mojego krocza, a tam wykonywała koliste ruchy. Już do wtedy byłem podniecony a po tym myślałem, że penis wyskoczy mi z majtek.
  - Całuj, jeśli chcesz żebym kontynuowała – powiedziała Aneta podsuwając mi masowaną stopę pod buzie jednocześnie wciąż masując mnie po kroczu drugą.
  Byłem jak w transie, nic nie odpowiedziałem tylko pocałowałem kilka razy stopę Anety w podeszwę, byłem coraz bardziej podniecony tracąc kontrolę z rzeczywistością. Taka gorąca laska jak Aneta właśnie masowała mi kutasa swoją piekną stópką.
  - Teraz liż a zapewnie Ci nieziemski finisz -kontynuowała masaż stopą, drugą wciąż utrzymywała przy moich ustach.
  Nie wiem co wtedy myślałem, ale bez zawahania wykonałem jej polecnie. Smak był słony, można było odczuć cały dzień chodzenia w cienkich ...
  ... rajstopach po szkole do tego próbę poloneza w szpilkach. Czułem, że zaraz dojdę, dziewczyna dalej bawiła się telefonem ale już od dawna nie zwracałem na nią uwagi całkowicie oddając się jej stopom.
  - Wystarczy, muszę przyznać, że bardzo dobrze masujesz – powiedziała przerywając zabawę
  - Dzięki – odparłem zażenowany, że koniec nastąpił w takim momencie
  - Fajnie, że to dopiero początek, moje stópki potrzebują takich masaży
  - Jaki początek? - odparłem zdezorientowany
  - Od dawna widziałam jak w szkole zjadasz wzrokiem moje nogi, a dziś przeszedłeś już samego siebie, zjadałeś nie tylko wzrokiem – uśmiechnęła się
  Poczułem, jak wracam na ziemie i się czerwienie
  - Byłeś taki zajęty lizaniem mojej stopy, że chyba czegoś nie zauważyłeś
  - Co? o co chodzi?
  - Będziesz teraz na każde moje zawołanie, inaczej wszyscy się dowiedzą jak kochasz damskie stopy – pokazała mi ekran telefonu uświadamiając jak zamroczony byłem zabawą i jak wiele przeoczyłem.
  Aneta miała całą galerię zdjęć jak liże i całuje jej stopy. Myślałem, że jedynie przegląda insta albo facebooka a ona w tym czasie zrobiła mi upokarzającą sesję zdjęciową.
  - Nie możesz tego zrobić – czarno zrobiło mi się przed oczami.
  - Jedno kliknięcie i cała szkoła będzie wiedziała jakim jesteś zboczeńcem, na początek od teraz przy każdym naszym spotkaniu zwracasz się do mnie Pani Aneto, jasne?
  - Tak, Pani Aneto – odparłem totalnie upokorzony nie mając wyjścia.
  -Świetnie, teraz domasuj mi drugą stopę i będziemy kończyli.
  Zacząłem masaż ...