1. Zgwałcony hetero


  Data: 20.11.2023, Kategorie: Geje Twoje opowiadania Autor: J.J, Źródło: OpowiadaniaErotyczne-Darmowo

  Mam 40l wysoki szczupły ciemny blądyn z wysportowana sylwetka a na imię mam Tomek. Historia wydarzyła się naprawde gdy miałem 22l byłem wtedy w barze pijąc piwko jak często po pracy w piątek. Siedząc sam po jakimś czasie podszedł facet którego nie znałem wysoki barczysty i w pierwszej chwili pomyślałem że będzie szukał zaczepki lecz wiedząc że jestem u siebie a mianowicie w górach Beskidach nie bałem się.czekalem co będzie.
  -chej kolego masz może ogień spytal-
  -tak mam i podałem mu zapalniczkę.
  Ja też jak to zwykle bywa zaczęliśmy normalną rozmowę to o tym czy jestem stąd co to robię co porabiam skąd on jest no i normalna rozmowa po pewnym czasie dosiać się do nas jego kolega równie barczysty jak on i tak pijący piwo zapiłem rozmawialiśmy a w końcu ten jeden zaproponował abym ich zabrał do fajnego klubu że mają samochód i możemy pojechać razem. Świetny pomysł, więc wsiedliśmy do samochodu i ruszyliśmy. Gdy jechaliśmy do innej miejscowości nagle on skręcili w inną stronę ja trochę przerażony spytałem ich co chodzi. Uspokoili mnie mówiąc że jada po zony wezmą je ze sobą. Jak dojechaliśmy zaprosili mnie na chwilę do środka. Tam się wszystko zaczęło. Okazało się że nie tylko że nie mają żon ale wzięli mnie aby nie zgwałcić. Powiedzieli mi to od razu i albo zrobią to z moją zgoda albo siła niech wybieram. Oczywiście nie zgodziłem się i to był mój błąd. Dorwali mnie w mgnieniu oka i powalili na podłogę.
  -zostawcie mnie nie jest tak gejem!
  -zamknij ryj suko powiedział jeden ...
  ... ściągając swoje spodnie i uwalnianie swojego kutasa.
  Był ogromny gruby i długi miał jakieś 25 cm
  Wszystkie ubrania ze mnie zerwali.
  Błagam tylko nie gwałć mnie błagam was zostawcie mnie spokoju! Krzyczalem.
  -zrobię wam tą ręką proszę ale zostawcie mnie
  -aha powiedział ten co zagadał do mnie przy piwku.
  -będziesz naszą dziwką i pojemnikiem na spermę. 
  Po czym podszedł do mnie od przodu drzwigną głowę i kazał wziąć fiuta do ust. 
  Bałem się więc posłusznie otwarłem usta i pozwoliłem sobie wsadzić jego chuja w gardło.
  Nie mogłem go zmieścić całego był tak potężny żelasty gruby twardy ale rżną mnie z całej siły aż dosłownie wbił się mi w gardło chujem. Myślałem że już po mnie że tym sposobem udusi ale po chwili po wyjął mogłem nabrać powietrza by znów po chwili poczuć jego w chuja w buzi powiedział że jak będę ssał i lizany po chwili to to nie będzie miał już mi podduszał. Zrobiłem co chciał łatwić doprowadzić go do wytrysku myślałem że w ten sposób szybciej się to zakończy. Bardziej mylić się nie mogłem no poczułem jak coś zaczyna się do mnie dobierać od tyłu obróciłem głowę i zobaczymy w jego koledzy film tak jeszcze większe niż tamten. Zdążyłem tylko powiedzieć Boże on się do mnie nie zmieści i poczułem napiera na moją dziurkę która nigdy wcześniej nie miała nic w środku płakałem błagam ale nic to dało wpychał swojego chuja w moją dupę gwałcone przez dwa ogromne kutasy nie wiedzą co mam zrobić ten z przodu spuścił się we mnie poteznym ładunkiem a ja wszystko połknąłem ...
«123»