1. Zgwałcony hetero


  Data: 20.11.2023, Kategorie: Geje Twoje opowiadania Autor: J.J

  ... wsadzić mi kutasa nim wyciekła sperma poprzedniego gwałciciela. Tym razem było mi lżej bo dopiero co miałem innego w sobie. Powiedziałem tylko.
  -rob co do ciebie należy i czekałem na spust powiem że był obfity i czułem jak mnie rozpycha ich sperma lecz gdy wyszedł i pozostali dopełnili mnie sperma ten ostatni zatkał mi otwór dłonią i zawołał innego.
  -przynieść coś żeby mu zatkać dupe. 
  Po chwili jeden z nich wróci z cukinią w ręku błagałem ich aby nie wsadzali mi tego bo jest za gruba i nie zmieści się. 
  -posmarujemy wazeliną suko i wejdzie. Trzymali mnie we trzech a czwarty siła wpychał mi cukinię by zatkać otwor gruba była jak pięść boksera a długa jak ręką wsadzili mi ponad połowę nie zważając na mój płacz i prośby. 
  -teraz masz z tym chodzić dziwko rozumiesz? Do póki co nie pozwolimy tego wyjąć. 
  Chodziłem tak półtora godziny aż nie wytrzymałem z bólu ją wyjąłem. Wtedy powiedziano mi że spotka mnie kara. Pomyślałem cóż gorszego może mnie jeszcze spotkać niż gwałcenie przez 6 gości i cukinia rozgrywająca mi tyłek. Nic bardziej mylnego.
  Zaprowadzono mnie na środek salonu. Położoną pufę na środku i kazano mi się o nią oprzeć. Zrobiłem to myśląc że tylko mnie przelecą. Dwóch trzymało mnie za ręce a dwóch za nogi. Czekałem na rozwój wydarzeń lecz to co po chwili zobaczyłem przeraziło mnie.
  -a teraz zostaniesz prawdziwą suką 
  Powiedział Grzegorz 
  I zobaczyłem owczarka niemieckiego.
  Wiedziałem że się za chwilę wydarzy ...
  ... chciałbym błagać o litość lecz wiedziałem że to nic nie da tylko zapytałem czy mnie nie ugryzie.
  -nie jeśli będziesz grzeczną suką dla niego.
  Czekałem co się wydarzy.
  Podprowadzili psa do mnie od tyłu pies mnie obwąchał i zlizywał spermę która wyciekała że mnie swym szorstkim jezykiem aż po chwili skoczył na mnie od tyłu i szukał mej dziurki kłując mnie w pośladki i wszędzie aż któryś z mych "panów" pomógł mu trafić i wtedy się zaczęło. Nie moge opisać uczucia jakie mi towarzyszyło czułem się poniżony jak nigdy dotąd czując psiego huja w sobie pomyślałem że teraz to jesteś prawdziwa suka jebana przez psa który ani myślał choć trochę zwolnić. Ten owczarek już musiał nie jednego przelecieć bo miał w tym wprawę. Gdy mnie tak rżną nie chcąc tego zaczął mi stawać kutas inni to zobaczyli i powiedzieli.
  -może ci się podoba w roli suki.
  Wtedy było mi już wszystko jedno i prosiłem by nie przestawał podniecalem się coraz bardziej.
  - ohhh taaaak rżnij swoją siłę gwalć mnie ogierze twoja suka jest gotowa na twego huja!!..
  Pies nie przestawał a ja byłem bliski wytrysku.
  Zauważył to jeden i podstawił mi szklankę stojąca na stole i w tym momencie wystrzelilem ogromną ilością spermy po długiej chwili gdy już leżałem bezwładnie wycieńczony poczułem jak owczarek spuszcza się we mnie. 
  Cieszyłem się że już koniec lecz wtedy nie wiedziałem że psy mogą kilka razy spuścić się i że zakleszczy się we mnie co trwało jeszcze około 30min. Cdn. jeżeli chcecie. 
«123»